Wpis z mikrobloga

@Smarek37 powiem Ci jak było, jeden kucharz wojskowy ma córkę w tym szpitalu i poszedł ją odwiedzić i to był pełnoprawny cel wojskowy dla ruskich śmieci , a teraz poczekajmy na fikołka tego pomiotła koniasza( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Smarek37: @Kulawy_Lis Ale z was ruskie onuce. Przecież każdy doskonale wie że Kijowa broni system Patriot plus jeszcze inne zachodnie systemy plot. Żaden ruski pocisk nie jest w stanie pokonać patriota co wielokrotnie pisaliście. Nawet te ich "niet analogów" kindżały, które przecież są zwykłymi przerobionymi starymi iskanderami, i nawet nie są przecież hipersoniczne. Tak więc o czym wy mówicie onucaki. Chyba nie zrobicie teraz szpagatu że jednak Patriot ich
  • Odpowiedz
@Szinako: jest i to piękne salto naszego wykopowego rekordzisty. No wiadomo mordo, że ruscy nie strzelali w szpital bo oni przecież nigdy nie celują w cywilów prawda? Winny patriot
( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Smarek37: To już twoja interpretacja. Ja po prostu przypominam twoje słowa o tym że ruscy nie są w stanie pokonać patriota. Oczywiście każdy atak na cel cywilny to zbrodnia wojenna i tyle. Może sytuacja była taka jak z ATACMS nad plażą w sewastopolu? Jak myślisz?
  • Odpowiedz
@Szinako:

Ja po prostu przypominam twoje słowa o tym że ruscy nie są w stanie pokonać patriota.

Przytocz mi no taką moją wypowiedź a obsypię cię złotem. Skoczny z ciebie konik, ale na razie to poległeś na zwykłej hopce.
( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
powiem Ci jak było, jeden kucharz wojskowy ma córkę w tym szpitalu i poszedł ją odwiedzić i to był pełnoprawny cel wojskowy dla ruskich śmieci , a teraz poczekajmy na fikołka tego pomiotła koniasza( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Kulawy_Lis: to tak jak Izrael tłumaczy atak na szpitale- leczyli bojowników Hamasu, a oni mieli broń przy sobie więc szpital nie jest już obiektem wojskowym i cyk pora na
  • Odpowiedz
Może sytuacja była taka jak z ATACMS nad plażą w sewastopolu? Jak myślisz?


@Szinako: Różnica jest taka, że Ukraina się broni, a Rosja atakuje, nie wspominając już o tym, że Krym został przejęty, mowiąc łagodnie, w wątpliwy sposób w 2014 roku. Doskonale wiesz co z tej matematyki wychodzi.
  • Odpowiedz
  • 0
robią to samo co rzymianie, a mimo to tylko kacapy są dręczone sankcjami ergo zbrodnie narodu wybranego są lepsze niż kundli zza Uralu 😂


@Fipaj:

Rosnąca krytyka Izraela w związku z wojną w Strefie Gazy i polityką wobec Palestyńczyków skłoniła jego zagranicznych partnerów do wprowadzenia sankcji przeciw środowiskom skrajnej izraelskiej prawicy. Są one nakładane na radykalnych żydowskich osadników odpowiedzialnych za terroryzowanie ludności palestyńskiej na Zachodnim Brzegu i na część skupiających
  • Odpowiedz