Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Mam taki problem. Generalnie rzecz biorąc jestem chorobliwie ambitny, zawsze chce być najlepszy i dążę do bycia najlepsza wersja siebie. Czy to finansowo, zawodowo czy sportowo. No po prostu mam chore ambicje, być może jestem narcyzem. Staram się, edukuje i z roku na rok mam wrażenie że jest coraz lepiej. No i tym "problemem" jest moja dziewczyna. Która generalnie ma podejście "co będzie to bedzie". No jest po prostu trochę przeciwnością mnie. Normalny człowiek pewnie by się tym nie przejął, ale mnie to bardzo razi gdzieś w środku. Szkoda mi z nią zerwać z takiego powodu, bo ogólnie jest bardzo dobra kobieta. I duża szansa że problem jest bardziej we mnie i mojej głowie niż jej.
#zalesie #zwiazki #rozowepaski



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mirko_anonim może problem leży w tym, że nie wszyscy muszą być chorobliwie ambitni? Jeśli twoja dziewczyna jest szczęśliwa bez obsesji na punkcie bycia najlepszą, to musisz się nad sobą zastanowić.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim perfekcjonizm nie jest zbyt dobrą rzeczą która buduje zdrowe relacje z otoczeniem, bo wtedy irytujesz się że inni nie dążą do perfekcjonizmu jak Ty, zaczynasz czuć odrazę do niektórych ludzi itp itd. Zdrowy poziom perfekcjonizmu powinien Ciebie motywować do działania ale nie wpływać na to jak postrzegasz innych. Raczej temat na jakąś psychoterapię bo perfekcjonizm łatwo prowadzi do pracoholizmu czy nawet alkoholizmu z powodu zbyt małych osiągnięć czy poczucia że
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: problem z grindem jest taki, ze zabiera on dużo czasu którego przy normalnym życiu i tak już jest niewiele. teraz wyobraź sobie że żyjesz z drugą taką osobą. jak myślisz ile czasu moglibyście sobie poświecić? jakie poświecenia w swoich celach musielibyście podjąć żeby realizować wasze ambicje? jak to wybieranie między wami, a celem, wpłynęłoby na wasze relacje? kiedy jest tylko jedna taka osoba w zwiazku to da się to
  • Odpowiedz