Wpis z mikrobloga

Przypominam, ze dzisiaj się widzimy o 15 na skrzyżowaniu Alei Wielkopolskiej i Nad Wierzbakiem w celu osiedlenia się w Parku Wodziczki i spożycia kilku kiełbas albo sucharów. :)

Mapka [(C) Jacek Gmoch] niżej, szczegóły na Wykoevent.pl, grill, koce (nie: kuce), karty, frisbee i inne takie gadżety mile widziane. :-)

#wykoppiknik #poznan

Spamlista: @malutkaMi: @PolskiPolaczekZPolskiPL: @mimol: @berzy_juzek: @Taiffun: @kromkas: @kickdagirlz: @Techniq: @idol89: @tuhna: @pwone: @mieffer: @kamdz: @DymaczApaczAkrobata: @kromkas @piciek
nieskonczonosc - Przypominam, ze dzisiaj się widzimy o 15 na skrzyżowaniu Alei Wielko...

źródło: comment_MjdgNhqPqLlfQfEb3i4nfDm7XHqlbzxV.jpg

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
ale czy niewołani też mogą przyjść?


@gorzka: (#) Po Tobie - weterance pikników - się takiego pytania nie spodziewałam. Oczywiście, że każdy może przyjść. Zawsze przychodzą ludzie nowi, także spoza Wykopu - przecież o to chodzi, by było nas jak najwięcej.

Z listą chodzi o to, że na tej piknikowej spamliście są również ludzie spoza Poznania, tacy, którzy chcą, by ich wołać w tym konkretnym temacie. Dlatego nieprawdą jest to, co
  • Odpowiedz
@FurtaS: (#) No tak, ale ja zapomniałam, że jest taka spamlista, a przecież nie tylko ja (czy organizator każdego innego spotkania) jest upoważniony do wołania ludzi. Zamiast użyć takiej spamlisty, wolicie mnie tu pouczać i przekonywać - pożytku z tego nie ma żadnego, przynajmniej nie tym razem.

A mogę przyjść bez grilla?


Mam nadzieję, że żartujesz z tym pytaniem. Przyłaź, nie marudź.
  • Odpowiedz