Wpis z mikrobloga

#siatkowka
Z jednej strony wszystko jest możliwe ale jeśli jakieś cuda treningowe nie staną się przez te 3 tygodnie to ten skład moze ledwo wydostać się z grupy.. Niestety o ile środek mamy top tak:

- Kurek już czuje metrykę na plecach i nieważne jak bardzo zepnie się mentalnie młodych, wyskakanych Włochów czy Francuzow w gazie nie przeskoczy to samo z zatorskim. No a Kaczmarek to wiadomo od kiedy wszedł projekt penetracja to bez nazwiska z formą by się miał problem do Cuprum załapać.

-Tu możecie na mnie pluć ale od położonej ostatniej olimpiady powtarzam, że Leon to nie jest gość na nowoczesne medalowe granie. Słabiutkie przyjęcie i bum z zagrywki nie rekompensują się bo nasza gra upraszcza sie do maksimum. Semeniuk tak samo w reprze jak i w klubie nie umie wchodzić z ławki. Startując w 1 składzie to inna bajka. Śliwka natomiast był ciągany przez pół LN żeby się odbudować i efekt z meczu na mecz był coraz gorszy.

Szkoda trochę, że jesteśmy aktualnie chyba jedyną kadrą złożoną na ten turniej z zaslugowców a nie gości w peaku formy. Jeśli trener się obroni chwała mu za to. Zobaczymy co pokażą te 2 turnieje sparingowe ale na ten moment z tak obsadzonymi głównymi pozycjami Słoweńcy którzy nie mają praktycznie żadnych zmian mają więcej wartości w kadrze niż my i nasz „dobrostan obfitości”. Nie mówiąc już o kadrach innych krajów.
  • 1
  • Odpowiedz
-Tu możecie na mnie pluć ale od położonej ostatniej olimpiady powtarzam, że Leon to nie jest gość na nowoczesne medalowe granie. Słabiutkie przyjęcie i bum z zagrywki nie rekompensują się bo nasza gra upraszcza sie do maksimum.


@incvrnation: to nie jest kontrowersyjne stwierdzenie. Tu kazdy o tym wie. Ja tam wierze jeszcze, ze to "zmylka" grbica z tym graniem kazdej sytuacyjnej na leona pod 3 osobowy blok zeby przeciwnicy musieli
  • Odpowiedz