Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Wiecie że najbardziej #blackpill są chady? My to widzimy od dawna te wszystkie rzeczy które wpisuje wykop. Masz wzrost, masz dobra morde, zarost, włosy, pieniądze, klate, pewność siebie a do tego nie masz wypranego mozgu lewackimi haslami to lecisz przez życie na super easy.

Rozmowa rekrutacyjna? Oczywiście że wezma mnie bo lepiej reprezentuje firme niż mały lysy kolega.

Lewicowa szara myszka z tatuazami? Nie przeszkadza jej że uważasz że Polska powinna mieć bardziej szczelna granicę i przepuszczac tylko prawdziwych lekarzy i inzynierow jak to robią stany zjednoczone.

Prawicowa blondynka nie ma problemu z tym że chcesz katastralny od 3 mieszkania. Nie przeszkadza jej że jestem ateista.

Pani w urzedzie zalatwi sprawe szybciej i podpowie gdzie coś załatwić bez kolejki.

Religijna blondynka co chodzi co niedzielę do kosciola nie ma problemu by w sobotę wieczór być przywiazywana do łóżka I krzyczec "jeszcze".

Pani doktor na uczelni nie miała problemu by robić ustna zerowke tylko dla mnie bo lecialem do chin w maju.

Wszyscy mówią jedno a później I tak robią drugie. Nie spotkałem jeszcze osoby która nie zmienilaby pogladow jakby coś z tego miała. Ludzie oklamuja siebie samych, swoich bliskich, wszystkich, właśnie dla tych zwierzeczych chęci.

Cieszę się że przynajmniej na wykopie mówią prawde a nie te pierdy że "wnetrze się liczy", "mowienie o emocjach też jest dla facetów", "kobiety mają źle w Polsce", "inzynierowie z Afryki uratuja ten kraj". Ha

#takaprawda #bekazlewicy #tinder #logikarozowychpaskow



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: digitallord
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Lewicowa szara myszka z tatuazami? Nie przeszkadza jej że uważasz że Polska powinna mieć bardziej szczelna granicę i przepuszczac tylko prawdziwych lekarzy i inzynierow jak to robią stany zjednoczone.


@mirko_anonim: chyba jestem chadem, ostatniej faktycznie nie przeszkadzalo, az mi to migalo red flagiem XD
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 3
Anonim (nie OP): Nigdy się nie spotkałem z tym żeby na rozmowie rekrutacyjnej patrzyli na kogoś wygląd. Srogie urojenia typie xD. Jakby patrzyli na rozmowie na wygląd to nigdy by mnie nie przyjęli i z połowy osób w firmach w których pracowałem xD.



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
  • Odpowiedz