Wpis z mikrobloga

@Vedar: Bylem raz, spęd bananowych dzieciaków i influencerów wszelkiej maści. Jeśli tylko muzycznie by mi siadło coś więcej niż jeden czy dwa składy to chętnie, w innym wypadku się nie opłaca.
  • Odpowiedz
@Vedar: to jest typowy instagram wlasnie. Opener to zwykly normicki festiwal, jak graja twoi ulubieni artysci to warto wpasc ale sam w spoko nie ma nic wyjatkowego, woodstock jako impreza jest duzo lepsza albo takie imprezy techno jak wisloujscie.
  • Odpowiedz
Bylem raz, spęd bananowych dzieciaków i influencerów wszelkiej maści. Jeśli tylko muzycznie by mi siadło coś więcej niż jeden czy dwa składy to chętnie, w innym wypadku się nie opłaca.


@dr_papieros: Ma rację. @Vedar Osobiście próbuje się wymiksować z tego dokładnie za każdym razem jak mnie tam próbują z pracy wysłać. O ile muzyka nawet często jest bardzo fajna a taka Dua Lipa jest na przykład w porządku osobą
  • Odpowiedz
taka Ewa Julka to jeszcze dziecko, odrealnione, niech się wybawi bo zaraz starość dla jej przyjdzie


@SynuZMagazynu: Ta Ewa jest prawdopodobnie najstarszą nastolatką w Polsce, laska jedzie 3/4 kariery na tym, że dała dupy w wieku 15 lat i coś poszło nie tak.
  • Odpowiedz
@Cztero0404: Przy cenie openera (+ nocleg + dojazd) ciezko zeby to nie byla impreza dla bananow. Jeszcze dochodza takie rzeczy ze prawie nic nie da sie wniesc i trzeba kupowac na miejscu jedzenie ktore jest bardzo drogie.

A sam opener to kilka scen, jakies silent disco, plus namiot gdzie pokazuja jakies firmy.

Kiedys kupilem karnet na 4 dni to bylem na 2 xD

A stare wygi openerowe cisna wlasnie ze
  • Odpowiedz
: Przy cenie openera (+ nocleg + dojazd) ciezko zeby to nie byla impreza dla bananow. Jeszcze dochodza takie rzeczy ze prawie nic nie da sie wniesc i trzeba kupowac na miejscu jedzenie ktore jest bardzo drogie.


@keksoa: Nie chodzi mi oto, że ktoś ma pieniądze, ja akurat życzę ludziom jak najlepiej niech się dobrze wszystkim wiedzie. Natomiast mi chodzi przede wszystkim o mentalność tych ludzi bo mając siano i
  • Odpowiedz
@Cztero0404:

Nie chodzi mi oto, że ktoś ma pieniądze

Ale to jest nijako przyczyna dlaczego ten festiwal jest taki oskarkowy. Ja jestem fanem techno wiec porownam to z wisloujsciem; za 3 dni placisz 400 zl gdzie opener kosztuje 1000 zl za 4. Na wisloujsciu masz lepsza organizacje, duzo duzo lepsza, lepsza lokalizacje, naprawde fajnie wszystko jest wystrojone, nie jest tak drogo i tak dalej.

Opener jest kiepsko zorganizowanym festiwalem biorac
  • Odpowiedz
Opener jest kiepsko zorganizowanym festiwalem biorac pod uwage tak wysoka cene.


@keksoa: Prawda i nie prawda, w Stanach Zjednoczonych artyści i to tacy premium potrafią grać z jakichś ch%!0wyc% platform.
  • Odpowiedz
@Cztero0404: to jak ja bylem to jednego dnia tak lalo ze odwolali caly dzien bo organizatorzy nie przewidzieli ze nad morzem pogoda jest niestabilna xD a pozniej dawali jakies smieszne rekopensaty. Czesto sie zdarza ze jakis artysta sobie nie przyjdzie i na ostatnia chwile szukaja zastepstwa i tak dalej.
  • Odpowiedz
@Cztero0404: a jak bylem na image dragons to ludzie po koncercie nie mogli wyjsc z podsceny bo bramki byly zle ustawione i ludzie ktorzy wchodzili na kolejny koncert zablokowali wychodzacych xD
  • Odpowiedz
to jak ja bylem to jednego dnia tak lalo ze odwolali caly dzien bo organizatorzy nie przewidzieli ze nad morzem pogoda jest niestabilna xD a pozniej dawali jakies smieszne rekopensaty. Czesto sie zdarza ze jakis artysta sobie nie przyjdzie i na ostatnia chwile szukaja zastepstwa i tak dalej.


@keksoa: Te zastępstwa na openerze to też generalnie są zabawne, ktoś na przykład chce grać bo ma trasę koncertową po Europie i
  • Odpowiedz
@Cztero0404: No i efekt taki ze normik sobie stwierdzi co ja mam tyle kasy placic za jednego czy dwoch fajnych artystow a w zamian dostaje kiepska organizacje, kiepski dojazd na festiwal i drogi wynajem mieszkan w 3miescie na ten czas.

I tak masz pozniej ze przyjezdzaja na to glownie oski i sie nie dziwie. Bo mowie cena biletow to jedno ale jeszcze trzeba dojechac i gdzies spac wiec latwo z
  • Odpowiedz
I tak masz pozniej ze przyjezdzaja na to glownie oski i sie nie dziwie. Bo mowie cena biletow to jedno ale jeszcze trzeba dojechac i gdzies spac wiec latwo z 1000 zl robi sie 2000


@keksoa: Wiesz, są szaleńcy którzy na taki wyjazd i cały rok potrafią odkładać żeby te kilka dni w roku ''poszaleć''.
  • Odpowiedz
@Cztero0404: Jak bylem na openerze i teraz nawet w tym roku widzialem openerowiczow bo jestem akurat z 3miasta to zwykle oski i julki tam byli, po prostu. Widac ze rodzice przy kasie
  • Odpowiedz