Wpis z mikrobloga

Rozmyślam od jakiegoś czasu o sprzedaży mojej konsoli #ps5 i zamianę jej na jakiś handheld. Najbardziej kusi mnie w tym momencie switch OLED + picofly. Switcha V2 miałem już kiedyś, ale wyszło kilka gier które chciałbym nadrobić jak Zelda tears itp. , drugiej strony stoja budżetowe wersję steam decka gdzie też można instalować podobno "swój" software ;)

Do roku czasu gram głównie na telefonie w 99%. Głównie jakieś fabularne gry albo logiczne. Wbrew pozorom mobilna biblioteka to nie tylko pay to win I idle gówno.

#kiciochpyta #steamdeck #nintendoswitch #gry
  • 15
  • Odpowiedz
@QUANTUM-DICK: Podaj jakiś przykład ciekawej gry fabularnej nie wciskającej mikro na telefon, jak scrolluję to co w sklepach jest to widzę tylko typowe mobilki lub porty z konsol jak Residenty czy Death Stranding.
  • Odpowiedz
  • 1
@Erados: @sm_m są dobre gry, tylko to są zazwyczaj porty z innych platform. Jak przeglącie w sklepie kartę top listy to się nie dziwię że macie tam samo darmowe gówno. Może tutaj zaskoczę ale dobre gry na telefon też kosztują tak jak na innych platformach. Nie wiem dlaczego ludzie się przyzwyczaili telefon = za darmo. A później właśnie takie myślenie że samo gówno.
  • Odpowiedz
@QUANTUM-DICK: Ja rozumiem, że gry kosztują i jeśli jest dobra gra na telefon to z chęcią bym za nią zapłacił. Interesują mnie jedynie gry z interesującą fabułą, które wyszły na telefon, bo były na telefon projektowane. Porty mnie nie bardzo ciekawią, bo zazwyczaj te gry już przeszedłem gdzie indziej i wersja na telefon jest najgorszą możliwą.
  • Odpowiedz
@QUANTUM-DICK: Spoko, tak pomyślałem że podpowiem bo konsola #!$%@? a mało popularna. Pomyśl nad steamdeckiem w takim razie, to był mój wybór nr 2 :) Ewentualnie rzuć okiem na lenovo legion go jest chyba tańsza od rogally a ma też spoko opinie
  • Odpowiedz
  • 1
@sm_m: zgadzam się z Tobą, ale jak dla kogoś telefon jest jedyną platformą to nie może narzekać na brak fajnych produkcji. Nie musi zabijać szarych komórek grami idle I 3 in row.
  • Odpowiedz
@Wokawonsky aaa, no, no, czaję teraz.
Też właśnie patrzę na handheldy i albo wezmę steam decka oled albo myślę o tym rog ally x,tylko że jednak cebula mocno i boli mnie 4k pln za konsolke
  • Odpowiedz