Wpis z mikrobloga

@LordDoctor: Z doświadczenia osobistego: ten pajac wybił się na lataniu z mikrofonem po Krakowskim Przedmieściu i wyśmiewaniu "braków z podstawówki" wśród pędzących do roboty ludzi, a kiedyś przylazł do mnie do biura i palnął, że Bali to wyspa przy Indiach i nie wiedział, gdzie leżą Wyspy Kanaryjskie. Jego żonka była zażenowana.
  • Odpowiedz
@LordDoctor: przecież on co chwilę udowadnia, że jest zwykłym półinteligentnym bucem. Nawet gigantyczna osobista tragedia (przynajmniej dla mnie - może on to inaczej odbiera) nie nauczyła go ani odrobiny pokory i empatii. Gdyby nie pojechał na nazwisku ojca, to pewnie by wciskał naiwnym garnki czy inne magiczne odkurzacze.
  • Odpowiedz
@LordDoctor: Nie chcę mu nabijać wyświetleń i nie podrzucę Wam linku, ale ostatnio kliknęło mi się w filmik w którym mówił, że napisał książkę i ochoczo namawia do kupna. Ta książka jest WYJĄTKOWA, bo sam autor jej nie przeczytał - gdyby to zrobił, to cyt.: "rozpadłby się na kawałki". Opowiada, że samo "dzieło" kazał mu stworzyć psycholog w ramach terapii opisując codziennie swoje przeżycia (zapewne po tym wypadku). Jakim debilem
  • Odpowiedz
ten pajac wybił się na lataniu z mikrofonem


@Sathanas_Gloriam: No chyba nie. Wybił się na nazwisku. Tylko i wyłącznie. Niczego w życiu nie osiągnął. Gdyby nie znany ojciec, na jego miejscu mógłby być dowolny inny dynamiczny sebix-debil i nikt nie zauważyłby różnicy.
  • Odpowiedz
@LordDoctor:Zobaczcie pod spodem filmik jak lokował kurczaka sielskiego z bułce śniadaniowej mówiąc, że to kebab, miał być dla kamerzysty a sam go #!$%@?ł XD.
Zachowuje się jak naćpany, strasznie pobudzony ( od miesięcy), ma swoją rzeczywość. On jest chory na ChAD, pisałam o tym dwa dni temu. Jego rzuca już od dwóch lat jak nagle #!$%@? numer z kochanką.
A ten filmik polecam, bo mimo tego, że ja jestem też
  • Odpowiedz