Wpis z mikrobloga

#laptopy

Ostatnie upały bardzo dobrze pokazują jakie kompy są warte uwagi a jakie można oddać na elektrozłom. Nie cierpię, nie znoszę i strasznie wkurza mnie jak laptop się grzeje i wyją wentylatory. I nie ma za wielkiej różnicy czy to 8 gen intel, 6 gen amd czy 12gen intel.

Mija 9 miesiąc odkąd mam macbooka pro14. Do tej pory nie słyszałem wentylatora, podobno jest.
  • 9
  • Odpowiedz
@gorzki99: Windows ma to do siebie że lubi sobie w tle puścić jakieś aktualizacje, indeksowanie czy skanowanie antywirusa. Często zdarza mi się że korzystam tylko z przeglądarki, laptop na kolanach a tu czuję że jest mi ciepło w uda, a czasami nawet wentylatory się włączą. Jeden laptop ma 5 lat, drugi 2, trzeci rok.
  • Odpowiedz
laptop na kolanach a tu czuję że jest mi ciepło w uda,


@MercedesBenizPolska: lap protipa. Bo tez zazwyczaj mam lapka na kolanach.

Ale na kolanach to ja mam pudelko po laptopie. na tym pudelku te takie styropiany co w nich przyszedl zapakowany lapek. i na tych styropianach
  • Odpowiedz
@MercedesBenizPolska: Sam napisales ze winda robi se cos poza kontrola. Tylko co to zmienia? macbook zrobi to samo tylko ze jak mu pozwolisz? Czyli tez bedzie sie grzal. I wiatrakowal :P

A ja nawet nie uzywam podkladki. Tylko tego co przyszlo razem z lapkiem :DD I dziala.

Ale jak sie bawilem ustawieniami i odpalilem recznie wiatraki na maxa to myslalem ze helikopter startuje :PP
  • Odpowiedz