Wpis z mikrobloga

Niespodzianka. PiSowcy i Konfederaci kolejny raz kłamią.
Okazało się, że rzekomy podatek od ciast to zwykła bajka podobna do tej z rozdawaniem samochodów na Placu Czerwonym.

Zapraszam do mojego znaleziska: https://wykop.pl/link/7483913/podatek-od-ciast-to-kolejny-fejk-nius-kolportowany-przez-prawice

#bekazprawakow #bekazkonfederacji #uniaeuropejska #polityka #heheszki #afera #neuropa
RzeczowyKomentator - Niespodzianka. PiSowcy i Konfederaci kolejny raz kłamią.
Okazało...

źródło: Zrzut ekranu 2024-07-6 o 20.15.32

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
@jakisnickbylejaki: ale macie ból dupska o te 100 ko konkretów. Mnie mało one obchodzą. Dla mnie najważniejsze jest to aby pisowcy zostali rozliczeni za to co robili przez oststnie 8 lat. I nie tylko pisowcy. Konfederaci też się boją co widać po oststnich próbach obrony pisu przez wiplera czy bosaka. Ciekawe ile sami wzięli. Bąkiewicz już się wysprzęglił że kasa była.

Jak tam, stolik wywrocony?
  • Odpowiedz
@RzeczowyKomentator to ty zacząłeś że stolikiem. Konfederacja miała przewrócić stolik - no nie wyszło. Pan Tusk miał zrealizować 100 konkretów w 100 dni. No chyba nie pykło.
Rozliczenie pisowcow ? A co mi to da realnie jako obywatelowi? Że parę osób, które realnie mi nie zaszkodziły pójdą siedzieć ? Wybitne osiągnięcie. Z punktu widzenia przeciętnego obywatela to jest nieistotne. A gdzie bezpieczeństwo kraju ? To chyba jest najważniejsze
  • Odpowiedz