Wpis z mikrobloga

W poniedziałek dostanę dwumiesięczne kocie maleństwo - warto dodać że będzie to mój pierwszy kitu ()
Co powinnam mu kupić na początek? Żwirek, kuwetę, jakieś saszety dla małych kitu, oczywiście karton po butach i co jeszcze?
Myślałam nad szelkami żeby móc go czasami wyprowadzać

#koty #kot
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Tynka02: jeszcze przyda się transporter, smaczki no i jakieś zorganizowane miejsce dla kota gdzie będzie się mógł schować, ogólnie on będzie miał idealnie 2 miesiące? Bo to szybko na rozdzielenie od kociej matki.
  • Odpowiedz
@Tynka02: drapak, żeby od małego uczyć, że od drapania jest drapak, a nie meble, ale polecam jeszcze kupić nożyczki do obcinania pazurów i też od małego uczyć, bo jak będzie duży to możesz sobie nie poradzić sama. I jakieś zabawki typu piłeczki, wędka, żeby się z nim bawić, bo takie małe potrzebuje sporo zabawy, a jeśli nie będzie jej miał to może sam sobie zacząć coś organizować, przy czym broić
  • Odpowiedz
@Tynka02: zabawki, dla swojego zrobiłem kiedyś taką wędkę a na końcu kulka z pazłotka, a jak trochę podrośnie to kup mu Zgrzebło (taka szczotka do czesania grzbietu)
  • Odpowiedz
Ja ostatnio robiłam wyprawkę dla mojego malucha i wszystko się przydało. Kuweta kryta. Transporter. Żwirki silikonowe, była promocja to mam zapas chyba na rok. Karmy kupowałam małe na spróbowanie, wybierałam bez zbóż. Finalnie polubił suchą Joserę, a z mokrych Animondę Feinsten. Taki wiklinowy kosz, w którym sobie śpi. Drapaki, dwa różne. Zabawki. Miski i podkładkę pod miski. A pod kuwetę taką matę z dziurkami, na którą spada żwirek jak kot z niej
  • Odpowiedz
@Tynka02 drapak, piłeczkę albo jakąś myślę. Z tymi szelkami to uważaj, bo bardzo dużo kotów tak ucieka. Potrzeba mocnych szelek, nie takie zwykłe z pepco.
  • Odpowiedz