Wpis z mikrobloga

Nigdzie nie jestem w stanie znaleźć realnej informacji ile aktualnie flagowe telefony wytrzymują na baterii?
Wiem, że to zależy od tego jak go używam ale zakładając dzień: 50/50 wifi i lte, średni czas korzystania z urządzenia 3h:40minut (internet/instagram/brak gier), aktualnie prawie 3/4 letni M21 uciągnie tak cały dzień (dawał radę 3 dni :( ).

Jak to będzie wyglądało w flagowcach Samsung s23/s24/iphone? Wszędzie czytam, że wyższe modele mają lepiej zoptmalizowany soft dzięki czemu mogą mieć mniejszą baterię, prawda to?

#samsung #smartfon #iphone
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@orlando74: 3h 40m czasu ekranowego, iPhone 15 pro mam, myślę że jakbyś w poniedziałek rano go odłączył na 100% baterii to myślę że dopiero w środę po południu byś musiał podłączyć
  • Odpowiedz
@orlando74: W przypadku S23 na wifi od 100% baterii do 15% robi około 6,5-7,5 h sot. Na samym LTE 4-5h. Przy takim mieszanym podejrzewam, że te 5h będzie. Ładuje telefon co około 24h.
  • Odpowiedz
@orlando74: Nie wiem jak konkurencja, no i nie jest to flagowiec. Mi 13 pro, bez gier, non stop włączony BT, WiFi, transmisja komórkowa. Normalne rozmowy telefoniczne, korzystanie z Whatsapp/Signal. Czasem odszukanie informacji w necie. Stale włączone aplikacje OLX, Inppost, Allegro - jak coś kupiłem i oczekuję na przesyłkę. Stale włączony portfel googla do płacenia.
Czas działania to w okolicach dwóch dni, drugiego dnia pod wieczór już ryja drze że mu
  • Odpowiedz
Nigdzie nie jestem w stanie znaleźć realnej informacji ile aktualnie flagowe telefony wytrzymują na baterii?

Wiem, że to zależy od tego jak go używam


@orlando74: no bo wszystkie testy sa mocno syntetyczne i raczej sens maja tylko porowonania na zasadzie, ktory tel wytrzyma dluzej, ale bez zwracania uwagi na pokazywane cyfry.
Bardzo duzo aktualnie zalezy od jakosci i rodzaju sygnalu GSM, oraz zastosowanego modemu. S24 w tescie na wifi lyka
  • Odpowiedz