Wpis z mikrobloga

Na Wykopie to zupełnie szczerze powinni prowadzić jakieś badania z zakresu "Szkodliwy wpływ propagandy na podatne umysły".

Ja przykładowo mam 2 obywatelstwa, PL i DE - nigdy nie byłem nawet na wschodzie XD napisałem dziś, że Rosja to tak prędko znowu nie upadnie, jak niektórzy wieszczą i 2 użytników nazwało mnie Rosjaninem.

Zupełnie serio - wierzę, że większość z Was - nawet, jak się nie zgadzamy w czymś, chociażby skrajnie - ma jednak zdolność do w miarę spokojnej oceny sytuacji.

Odstawcie na sekundę emocje i pomyślcie, że siedzicie tutaj z ludźmi, którzy za taki komentarz autentycznie w swojej głowie mają wizję tego, że ja siedzę w Rosji i z niej piszę, ba, nie sam z siebie, ale na zlecenie jakiegoś oficera z GRU XD.

Pomyślcie jaki to jest sajgon w głowie, jaki bigos musiała zrobić tam propaganda i wzmożenie.

A jak mi nie wierzycie, to sobie zróbcie multi albo odczekajcie z tydzień, nabijcie neutralnych podstów i wrzućcie taki komentarz jak mój albo podobny. Bez względu na cokolwiek innego, za tydzień jakiś Smarek, Robert, Grzesia czy inny Kulawy Intelektualnie Lis powiedzą bez CIENIA WIĄTPLIWOŚCI, że jesteście z dziada pradziada Rosjanin zza uralu.

Przeraża mnie to - bo potem są wielkie badania "jak niemcy mogły iść za hitlerem! jak mozna było tak traktować Żydów!" - otóż dokładnie tak. Rosjanie mają zryty łeb w swoją stronę, tutejsi w swoją, tamtejsi w inną.

Podatni, słabi intelektualnie ludzie to woda na młyn wszelkich przekazów.

#ukraina
  • 16
  • Odpowiedz
  • 0
@duzy240: Nie wiem, czy z Ukrainy - wątpię. Bo to takie samo gadanie głupot, jak oni, tylko z innym zwrotem. Tu siedzą normalni Polacy, tylko niektórzy mają problemy psychiczne.
  • Odpowiedz
@Borokk:
W kwestii Rosji sa dwie opcje: a) upadnie i b) nie upadnie. Twoja pewnosc, ze nie upadnie jest dokladnie rownowazna pewnosci kogos innego, ze upadnie.
Normalnemu Polakowi jest ciezko was "sympatykow Rosji" zrozumiec. Zdefiniowanie Cie jako kacapa wprowadza chociaz troche jasnosci.
  • Odpowiedz
  • 0
@Aktywista: no nie, bo po mojej stronie są dane ekonomiczne i badania nastrojów, a po waszej są wierzenia i kwestia religijna. Ja nie jestem sympatykiem Rosji, tylko realista i wspieram Ukrainę, ale nie mam urojeń. A ty sobie definiujesz mnie jako Kacapa bo Twój mózg potrzebuje prostych szufladek
  • Odpowiedz
  • 0
@Aktywista: to co piszesz jest tak absurdalne, jak twierdzenie, że opcja a) jutro jest koniec świata b) jutro nie ma końca świata to twierdzenia równoważne o tym samym stopniu prawdopodobieństwa. Brak mi słów na to co wy macie w glowach
  • Odpowiedz
osja to tak prędko znowu nie upadnie,


@Borokk: ale byku, ona w ostatnim stuleciu to tak ze trzy razy upadła. Istnieje dalej i istnieć nie przestanie, to racja, ale właśnie jesteśmy świadkami jej kolejnego upadku
  • Odpowiedz
@Borokk: Popatrzyłem na to co pisałeś, i zrobiłeś to pasywno-agresywnie naśmiewając się z kogoś, a potem się dziwisz że ten ktoś tobą gardzi.

napisałem dziś, że Rosja to tak prędko znowu nie upadnie,


@Borokk: Wyśmiewałeś tą teze że może upaść, nie mając żadnych do tego podstaw
Takie coś piszesz
KIaudiuszeq - @Borokk: Popatrzyłem na to co pisałeś, i zrobiłeś to pasywno-agresywnie...

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 0
@Aktywista: Ja nigdzie nie napisałem, że na 100% nie będzie XD ale to na osobie co stawia tezę ciąży ciężar dowodu. To jak ja teraz napiszę, że jutro świat się skończy, to nie ma pewności, że nie mam racji, więc hehe spoko?

Serio jesteś jakiś przytrzymany?
  • Odpowiedz