Wpis z mikrobloga

#raportzpanstwasrodka
Pojawienie się nowego gracza Czeczena C-D sprzyja tylko i wyłącznie nam.
-Powiew świeżości
-Bekowy kontent człowieka biedniejszego niż klapka
co najważniejsze.
Kolejna osoba do podziału tortu.
Widownia kambodżańskiego uniwersum wcale nie przybywa.
To są te same Grażynki Janusze migrujące pomiędzy kanałami.
Przecież pensji tyrających z magazynu na etacie nie starczy by utrzymać Klapka, Lucka, Muminów, Krzycha PDFa, Mańka itd.
Już niedługo uszczupli naszym bohaterom dochody Czeczen xD Wielki Jupiter - Alpha Male XD
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Towarzysz_Sobaka: Spocony PDF chyba sobie sepuku zrobi jak tak dalej tylko 300 zlotych będzie wpadać na lajwie ;). Dziś te 430zł ale to spermiarze dla Siny przelewali kasę. Bez niej ma marny wynik jak na lajwach z Chemikiem ;).

Odkąd zmienił SR na PP, to źródełko mocno opadło.
  • Odpowiedz
@Vendigoo: Też jestem niepocieszony tym faktem. Jego spostrzeżenia bardzo bawią.
Na jednym gniocie powedział np że na granicy potraktowali go niemiło, zaś na kolejnym, Heloł, Heloł - Mili ci Khmerzy nie to co Holendrzy pilnujący tylko własnego nosa.
Kolejny gniot. "Ja przyzwyczajony do tego, że oby Holender powie ci dzień dobry, uśmiechnie się więc tak samo robię do Khmerów a ci dziwnie się na mnie patrzą za duży młyn, trzeba
  • Odpowiedz
@Towarzysz_Sobaka:

Widownia kambodżańskiego uniwersum wcale nie przybywa.

Widowni moze i nie przybywa, ale za to dzieli sie kanaly shoterskie/commentery xD. Wareto wejsc w ten biznes.
  • Odpowiedz
kanaly shoterskie/commentery xD. Wareto wejsc w ten biznes

@lskx: no nie wiem ¯\(ツ)/¯ Odkąd przestałem wrzucać filmy z serii "shoty z live" na KamboShoty, wyświetlenia shotów mocno poleciały w dół. Z część trudem dobija nawet do 500 wyświetleń, gdzie jeszcze niedawno było z 1 000. Może to również wakacje, mecze, cokolwiek innego? U kambomeneli też ostatnio wyświetlenia i przyrost subskrybentów pogorszyły się. Nie wiem co jest temu winne. Jeśli chodzi
pelt - > kanaly shoterskie/commentery xD. Wareto wejsc w ten biznes
@lskx: no nie wie...

źródło: 90

Pobierz
  • Odpowiedz
O jest i Iskx a już gadali hejtery że ludzie prezesa kartel z Meksyku przerobili typa na szaszłyki.


@Moczymorda77: urlop mial byc 2 tygodnie w tym tydzien wyjazdu, ale po tygodniu wyjazdu trafil sie wyjazd 2 tygodnie w tak zwanej ostatniej minucie w związku z czym detox <3.

Specjalnie nawet na tag nie wchodze, moze raz dziennie/2 dni. przed wyjazdem nie snila mi sie robota, czy jakies trudne rzeczy... snil
  • Odpowiedz