Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Życie jest #!$%@? niesprawiedliwe, każdy z nas o tym wie, dlatego nigdy specjalnie nie #zalesie ale naprawdę nie ma do kogo mordy otworzyć momentami, mam tylko mirko. Ale do rzeczy, urodziłem się w patoli, rodzice nigdy nie powiedzieli, że mnie kochają, a jako dziecko moim głównym zmartwieniem było "czy tata dziś nie zabije mamy", bo cały czas to powtarzał pijany i często musieliśmy uciekać z domu, godziny spędzone z mamą w parku. To nie jest normalne wychowanie dla małego dziecka. Ale jakoś wyszedłem na prostą i sytuacja się poprawiła, gdy stary wyjechał za granicę do roboty i go nie było w domu, gdy miałem 12 lat. Wtedy była normalność. Generalnie #!$%@? dzieciństwo, brak pieniędzy, wyśmiewanie w szkole przez bananowych Oskarków, ale jednak udało mi się z gówna wyjść i w wieku 25 lat założyłem swój pierwszy sklep internetowy i zaczął przynosić spore zyski, a mi #!$%@?ło, bo zacząłem palić zioło, pić alkohol, brać benzo żeby zabić demony przeszłości. Nie potrafiłem nigdy zbudować stabilnego związku, wszystkie kobiety prędzej czy później zwyzywałem od szmat, ku^^w i dz^^ek. Nie wiem, ale chyba mam borderline. Teraz z pozornego #wygryw stałem się #przegryw na tym łez padole. Przez swoje nieodpowiedzialne zachowania straciłem 250.000 zł i musiałem zamknąć firmę. Mam kupę długów, uzależnień, stresu i totalnie zero znajomych. Wszyscy się wyje&ali jak straciłem firmę, dosłownie wszyscy. Teraz widzę, że często byłem przez nich #!$%@? na hajs, więc jak hajs się skończył to znajomi też. Nie wiem, strasznie #!$%@? się czuję. Dodam, że na stare lata ojciec się ogarnął, nie pije już, inny człowiek. Za to moja mama na starość popadła w alkoholizm, leczy rany przeszłości. Panie Boże Pomóż. #przegryw #feels #depresja



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: razzor91
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 4
  • Odpowiedz
zaczął przynosić spore zyski, a mi #!$%@?ło, bo zacząłem palić zioło, pić alkohol, brać benzo


@mirko_anonim: czyli życie jest niesprawiedliwe bo dorobek swojego życia sam własnym zachowaniem zmarnowałeś?
  • Odpowiedz
@Tata_Kasi: przeciez napisal wprost, że nie mógł się ogarnąć życiowo pomimo pieniedzy i firmy. Traumy z dziecinstwa sa trwale wypalone w naszym mozgu i nie mow, ze nie mialo to zadnego znaczenia i wszystko bylo w jego rekach. Czlowiek tak na prawde gowno ma do powiedzenia.
  • Odpowiedz
nie mow, ze nie mialo to zadnego znaczenia i wszystko bylo w jego rekach.


@Mi_Amas_Linukson: z pewnością miał trudniej ze względu na traumy z dzieciństwa, ale jaki ma sens obwiniać innych?
Może się mylę, ale przez to że przeszłości nie da się zmienić, należy skupić się na tym co jesteśmy w stanie poprawić.
Jeśli OP zwala całą winę na dzieciństwo to jednocześnie stwierdza że on z tym nic nie jest
  • Odpowiedz