Wpis z mikrobloga

@Raoqss: Gorzów ewidentnie czeka na kroplówke w postaci BK0, przed pandemią mieszkania od dewelopera w znacznie lepszych lokalizacjach (Górczyn, Manhattan) sprzedawali po niecałe 5k z metra, niedawno jeszcze na Europejskim można było kupić po 6900 za m2, teraz jak chcesz coś kupić od dewelopera to już minimum 8200 za m2, śledzę rynek od jakiegoś roku i po bk2 praktycznie nic nie schodzi, wszystkie ogłoszenia są jedynie odświeżane i przybywa nowych,
  • Odpowiedz
  • 0
@Wiber17 No nie wiem jakim cudem gorzów tak wystrzelił z cenami bo nie ma tu nic co może zachęcać młodych do pozostania jeśli nie znajdą dobrej pracy o co ciężko. Długo myślałem nad bliźniakiem w okolicy ale postawiłem na działkę i budowę w przyszłości ze względu na to, że gorzów można przejechać z jednego końca na drugi w 15min.
  • Odpowiedz
Długo myślałem nad bliźniakiem w okolicy ale postawiłem na działkę i budowę


@Raoqss: W sumie to nie bardzo widzę sens budowy w tak tanim mieście?

Za dom zapłacisz tyle, co w Warszawie czy Krakowie, ale za mieszkanie już 3x mniej
  • Odpowiedz
  • 0
@Yuri_Yslin: No po pierwsze to ceny działek przy innych miastach. Po drugie kupując działkę przy większym mieście jestem skazany na pracę tylko w najbliższych dzielnicach żeby nie tracić czasu zbyt dużo czasu na dojazdy.
  • Odpowiedz
Po drugie kupując działkę przy większym mieście jestem skazany na pracę tylko w najbliższych dzielnicach żeby nie tracić czasu zbyt dużo czasu na dojazdy.


@Raoqss: Niekoniecznie, czas dojazdu pociągiem czy metrem bywa bardzo konkurencyjny, tzn. samochodem zrobisz 2 km, pociągiem 10 km w tym samym czasie. Trzeba się niemniej przestawić raczej na komunikację miejską, bo tak wygodniej w wielkich miastach zazwyczaj.
  • Odpowiedz