Wpis z mikrobloga

K--w.. jak ja nie mogę znieść pie..dotlenia tego rządu i tego ciemnogrodu ograniczonego umysłowo który z większości młody elektorat nie pamiętający wcześniejszych dokonań donaldzika na niego zagłosował niech już w tą pl p--------e atomówka bo lepiej z tym g---o społeczeństwem pelikanami co wszystko łykają nie będzie
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@vorio interesuje się odkąd miałem z 12 lat i naprawdę uwielbiam się nie tylko pl polityce przyglądać .. faktycznie od pl polityki detoks by się przydał od USA też.. ale nie umiem nie widzieć
  • Odpowiedz
@daniel-ur: Pamiętam poprzednie rządy platformy. Myślałem że nie najlepiej im to wychodziło. Potem nastał PiS i okazało się że PO jednak całkiem dobrze rządziło. No i standardy inne. Jakaś tam afera korupcyjna za rządów PO. W trybie natychmiastowym poleciało trzech ministrów. PiS dokonał największej grabieży grosza publicznego w nowoczesnej historii Polski. Oni wyprowadzili dziesiątki miliardów złotych. I co?. I nic.
  • Odpowiedz
  • 0
@zonecom pierwsza kadencja PiSu była bardzo dobra stwierdziłbym że najlepszą od 89 drugą kadencję s--------i było mnóstwo afer za po tylko sami je upublicznili tym samym nie dając haka
  • Odpowiedz