Wpis z mikrobloga

@adrninistrator: Mieszkam w okolicach Krakowa poza miastem, mimo iż Warszawa mi się mega podoba i wolałbym mieszkać bardziej tam niż w Krakowie gdybym miał wybrać mieszkanie bo WWa robi mega wrażanie to i tak mając do wyboru działkę w zieleni poza miastem wybieram tą działkę i duży dom z ciszą, brakiem smrodu i dostępem do takich samych mediów czy usług do 20 minut jazdy samochodem do jakichś galerii ewentualnie choć
  • Odpowiedz
@adrninistrator: nie, nigdy nie rozumiałem hypu na na to miasto..jeszcze z kumplem swego czasu się zastanawialiśmy co dziewczyny ciągnie do tego miasta. Byłem pare razy i na pewno nie jest to miasto do życia, bo praktycznie wszystko jest bardziej utrudnione niż w innych miastach oraz jest bardzo zaniedbane, niektóre okolice jak lata 90, doslownie jakby się w czasie cofnac.
  • Odpowiedz
@r5678: to chyba bardziej kwestia tego, że mieszkańcy, w tym ja, widzą jak to miasto się zmieniło przez 20 lat. Ja tych zaniedbanych okolic z lat 90 już totalnie nie zauważam
  • Odpowiedz
Nie wyobrażam sobie lepszego miasta do życia poza 💯(L)icą


@adrninistrator: urodziłem się i długo mieszkałem w Warszawie. Teraz mieszkam 40km i nie wyobrażam sobie powrotu
  • Odpowiedz
@adrninistrator: ale generalnie nie zmienia to faktu, ze dyskusja o najlepszych duzych miastach w polsce jest dosc jalowa i ograniczona, bo jestesmy dosc hermetycznym narodem i miasta te nie maja az tak roznej oferty od siebie
  • Odpowiedz