Wpis z mikrobloga

@Vanlid tag polandball xD
Dla mnie też to jest największa gwiazda w tym roku. Co więcej, można powiedzieć, że specjalizują się w występowaniu na letnich festiwalach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Vanlid dzieci mnie trochę męczą żebyśmy jechali, ale postawiłem się że raz w tym roku wystarczy xD Już nie mówiąc o tym żeby się tam tłuc na jeden koncert i stać kilometr od sceny ( ͡º ͜ʖ͡º)

A impreza będzie na pewno przednia, chłopaki wiedzą jak rozkręcić towarzystwo (ʘʘ)
  • Odpowiedz
@hadrian3 za dawnych czasów ledwo co się wyróżniali, smęcąc podobnie jak reszta sceny metalowej. Teraz potrafią rozkręcić zajebistą imprezę, a jak trzeba to i solidnie #!$%@?ą (Mindreader, Parasite, Hurrikan)
  • Odpowiedz
@barto142 w tamtym roku połowa koncertów, które odwiedziłem to totalnie coś nowego dla mnie + ich muzyka była taka średnia słuchając w internecie. Na miejscu okazało się że było warto przyjść i to bardzo
  • Odpowiedz
@Vanlid:

Random: Jaki jest twój ulubiony gatunek muzyczny?
Fan electric callboy: to skomplikowane

Też ich odkryłem niedawno i imprez już bez tego nie ma, żona tylko mało zachwycona się wydaje.
  • Odpowiedz
@Vanlid: Wow, zazdraszczam! Ostatnio non-stop słucham tego kawałka.
Kiedyś YT wrzucił mi losowo tę piosenkę do posłuchania. Patrzę na teledysk i myślę, co to za badziew, ale im dłużej słuchałam i oglądałam to tym bardziej się wkręcałam w tę piosenkę. Uwielbiam to połączenie różnych stylów muzycznych i ich odjechany wizerunek.
  • Odpowiedz