Wpis z mikrobloga

mam głośniki #symfonisk ( #sonos), ściągnąłem długo odkładaną aktualizację #ios i kiedy słucham muzyki, nie mogę już jej przyciszac i pogłaszać przyciskami głośności w telefonie xD. mam głośniki WiFi i muszę do nich podchodzić, żeby przyciszyć i pogłosić xD

niby siedzę 1m od głośnika, ale muszę się do niego wychylić, zamiast elegancko w telefonie. #!$%@? jak nie wiem co.

no #!$%@? xD
powodzenia - mam głośniki #symfonisk ( #sonos), ściągnąłem długo odkładaną aktualizac...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
@powodzenia: ios 17.5.1, 2 symfoniski w parze stereo zaktualizowane do najnowszej wersji, limit głośności wyłączony, dioda stanu wyłączony, trueplay włączony. Odtwarzam z apki apple music, na dole klikam "airplay" i wybieram pomieszczenie z symfoniskami i normalnie mogę głośność ustawiać przyciskami na iphone jak leci muzyczka, dotykowy pasek głośności w apce też działa.
  • Odpowiedz
@powodzenia: hmm najnowszy ios oraz aplikacja sonosa, na codzien apple music ale sprawdzilem tez na spotify (darmowe konto) i dziala, co prawda testowalem na glosniku era300 ale to nie powinno robić
  • Odpowiedz