Wpis z mikrobloga

  • 0
@ptrws A na czym Ci zależy najbardziej?

Z PKO miałem tylko okazjonalną styczność, więc trudno mi się na jego temat dokładniej wypowiedzieć. Z Millennium korzystam na co dzień jako z głównego konta i jestem zadowolony. Proste do spełnienia warunki, żeby konto i karta były całkowicie za darmo. Do tego apka całkiem spoko. W Santanderze odrobinę większe wymagania do bezpłatności konta, ale szczerze i tak trudno ich nie spełnić jak się korzysta z konta. Ale za to w Santanderze są bezpłatne przelewy natychmiastowe.

Dodatkowo teraz są dostępne promocje, gdzie można zgarnąć kasę za założenie tych kont.
  • Odpowiedz
  • 0
@eshabe: Właśnie w Santanderze 9zł za kartę, chyba że zapłacę 1 raz to zwolniony jestem z opłaty. Millennium 4zł chyba że zapłacę 1 raz to jestem zwolniony z opłaty, PKOBP 5zł chyba ze zaplace 2 razy to jestem zwolniony z opłaty.
Na czym mi zależy?
szczerze, na jak najmniejszej awaryjności
przejrzysta aplikacja
Wpłatomat
Aktualnie mam Alior Bank ale 2 razy mi już zablokowali konto za nic oraz ostatnio okazali swoją
  • Odpowiedz
  • 1
@ptrws Z brakiem awaryjności jest tak, że nikt ci tego nie zagwarantuje w żadnym banku. To jest tylko technologia i trzeba liczyć się z tym, że może wystąpić awaria.
  • Odpowiedz
  • 0
`@EkspertPKO właśnie najlepsza jest u was, santander i millennium. i właśnie zastanawiam się nad tymi 3 bankami. @mariusz5891 o kurde, jest jakiś ich limit czy wszystkie za darmo są ?
  • Odpowiedz
  • 0
@mariusz5891: to super, wydaje mi się że wybiorę santandera, raz zapłacić żeby nie sciągło 9zł za kartę to nie jest problem bo robie w miesiącu dużo transakcji( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@ptrws: Ja korzystając z promocji bankowych przeleciałem przez ich wiele i wróciłem do santandera bo najlepiej mi się sprawdzał. Jak się zdecydujesz to zapraszam na pw po kod polecający
  • Odpowiedz
@ptrws

Polecam konto w Santander,przelewy natychmiastowe za darmo,super program poleceń,super obsługa,dodatkowo teraz 600zl premii przy bardzo prostych i niskich warunkach,sama otworzyłam 2tyg temu i żałuję jednego...,że tak późno...Podaje Państwu kod polecający => BLAW47 <= aktywuje on program poleceń (wpisać go trzeba do 30dni po otwarciu konta,ale oczywiście najlepiej odrazu,po co czekać?,dodatkowo kod BLAW47 gwarantuje 2x bon100zł (dla Ciebie i dla mnie) do sieci sklepów Biedronka Zalando Decathlon lub RtvEuroAgd,albo 4 bilety
  • Odpowiedz