Wpis z mikrobloga

#motoryzacja
Wykopki, mam na oku auto i dostałem info z komisu ze auto pochodzi ze Szwecji. Ale po wpisaniu vin na różnych stronach nie znajduje go. Wykupiłem raport na carvertical i pokazuje pierwsza rejestracja kraj nieznany i nie ma żadnej historii dopiero teraz w Pl miesiąc temu pokazuje rejestrację i przebieg. A wcześniej żadnej historii przebiegi przeglądów nic a nic. Jest jakiś sposób żeby dowiedzieć się skąd auto pochodzi lub ma ktoś taka możliwość? Niestety nr rejestracyjnego mi nie podali. Nr vin to : wvwzzz7nzfv003671
Z góry dzięki za pomoc
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Soniqgsm: mam kumpla mechanika i mówi że za tysiaka można wymazać całą historię auta na carvertical jak auto było bite i sprzedawca nie chce aby kupujący o tym wiedział jak sobie sprawdzi po Vin. Ale nie wiem czy to jest prawda. Ale samo to że brak historia auta daje dużo do myślenia.
  • Odpowiedz
  • 0
Jasne nie napalam się i odpuszczę to ale napisałem tu już po prostu z czystej ciekawości bo jeszcze nigdy nie spotkałem się z czymś takim że auto z 2014roku i totalnie brak historii i nawet nie pokazuje skąd pochodzi i gdzie był pierwszy raz zarejestrowany.
  • Odpowiedz
  • 0
@Soniqgsm Załatw normalnie dane jak tablica rejestracyjna oraz data pierwszej rejestracji.

A jak chcesz uzyskać kraj rejestracji i dzwon do aso i sprawdź po vin.
  • Odpowiedz
  • 0
@piwakk: spoko to wszystko wiem tylko tak jak napisałem powyżej zdzwilo mnie to i pierwszy raz wiedzę że auto nie ma żadnej historii a przecież przeglądy, ubezpieczenie czy coś? Jest data rejestracji 2014 i przez 10lat nie ma nic tylko nagle w Pl jest historia dopiero miesiąc temu zaraz po sprowadzeniu :) to mnie dziwi jak to jest możliwe:)
  • Odpowiedz
  • 0
@Soniqgsm No może jedzil jakiś polak i serwisowal u innego Polaka ( ͡º ͜ʖ͡º)

Jak chcesz to na priv napisz, dam namiary na typa co sprawdza historie serwisowa odpłatnie. Stawki konkurencyjne.
  • Odpowiedz