Wpis z mikrobloga

Pokonałem bossa w lokacji numer 4 I dostałem się do lokacji numer 5. Rozumiem że to jest główna ścieżka w grze ale jak się mogę dostac do lokacji powyżej bądź po prawej strony od lokacji numer 4? Nie mogę tego na razie ogarnac.

#eldenring
szoch6 - Pokonałem bossa w lokacji numer 4 I dostałem się do lokacji numer 5. Rozumie...

źródło: 1000006091

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
@szoch6: W zamku messmera w pewnym miejscu jest wyjscie na tyly, mozna wtedy isc na polnoc i zachod, obok jest kapliczka gdzie trzeba uzyc gestu zeby wejsc na wschod, a jak sie do zamku wejdzie od wschodu to jest przejscie bezposrednio do malego obszaru na polnocy (ciemne na mapie) gdzie jest jeszcze dodatkowy boss

ale jakos super dokladnych tras nie pamietam, generalnie 5-6 to jest koncowka gry po ktorej zostaje
3mortis - @szoch6: W zamku messmera w pewnym miejscu jest wyjscie na tyly, mozna wted...

źródło: Bez tytułu

Pobierz
3mortis - @szoch6: W zamku messmera w pewnym miejscu jest wyjscie na tyly, mozna wted...
  • Odpowiedz
@szoch6: usunąłem swoje bo 3mortis ładnie opisał wszystko, jedynie info że jezeli chcesz się dostać do części kościelnej ShadowKeepa musisz się dostać do wioski dzbanów, a do wioski dzbanów dostajesz się podziemią przez ruiny koło ogniska gdzie siedzi mnich Dryleaf
  • Odpowiedz
  • 0
@Greensy: jak gdzies nie mozesz trafic to zapewne odpalasz mapy google co? Jak nie umiesz sobie bez tego poradzic to nie wychodz z domu. Komentarz na tym samym poziomie.
  • Odpowiedz
boję się że będzie dla mnie za trudna i będę się wkurzał xd

@Tryggvason: Ja z samym Elden Ringiem się wahałem z pół roku od premiery przez takie myśli właśnie, ale w końcu zdecydowałem się odpalić i nie żałuję - w Elden wbiłem platynę, a w DLC mi tylko final boss został. Ogarnij sobie jakiś poradnik z progression guide, gdzie jest opisane mniej więcej w jakiej kolejności robić jakie lokalizacje
  • Odpowiedz
@Tryggvason: może to ci pomoże podjąć decyzję (bez spoilerów): moja dziewczyna, która coś tam gra ale nic specjalnego, zaczęła w zeszłym roku swoją przygodę z soulsami od elden ringa. Totalnie zero doświadczenia. Bawiła się świetnie, a zabawa właśnie wróciła wraz z dlc. Czasami mi pokazywała jak gra itp. no i serio uznałem, że elden ring to chyba najlepszy starter dla nowych graczy, bo powiem ci, że nawet kilka trudnych bossów
  • Odpowiedz
  • 3
@Tryggvason: Grałeś już w sousliky? Ja kiedys odbijalem sie jak od sciany. Pierwszego souslike ktorego przeszedlem to byl bloodborne. Polowe przechodzilem z yt taki byłem słaby ale później sie w tych grach zakochałem i na ten moment to sa dla mnie najlepsze gry. Później ograłem reszte po dwa razy już. Arcydzieła gamingu. Elden wydaje mi sie ze ma najnizszy próg wejścia choć potrafi zniechecić do siebie wielkim otwartym światem. Ja
  • Odpowiedz
Natomiast uwielbiam open world i eksplorowanie świata, zbieranie pierdółek itd xd

@Tryggvason: Siądzie ci jak złoto. Ogarnij jakiś filmik na YT o czym warto wiedzieć zaczynając grę i będzie git. Postać można respecowac po jakimś czasie, więc nie martw się buildem.
  • Odpowiedz
@Tryggvason: ja osobiście preferuję pierwsze podejście w pełni na ślepo, a dziewczyna biegała z mapgenie. Bawiliśmy się równie fantastycznie, więc wybór należy do ciebie. Tej gry poradnikiem sobie nie zepsujesz :)
  • Odpowiedz