Wpis z mikrobloga

Wy głąby, to może po prostu napiszcie, że szukacie KSIĘGOWEJ?! Jeszcze w wymaganiach "fluency in Polish" ale angielski wystarczy komunikatywny. Jak głupim trzeba być, żeby dać takie ogłoszenie? #hr #praca #korpo
g455 - Wy głąby, to może po prostu napiszcie, że szukacie KSIĘGOWEJ?! Jeszcze w wymag...

źródło: rocket

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
@g455: dlaczego przeglądasz portal pracy na który wchodzi 90% polaków, czyniąc to najbardziej zapchanym i najmniej responsywnym miejscem a dodatkowo z samymi ofertami widmo?
  • Odpowiedz
@g455: w Polsce to wiadomo, że po polsku mówią, a skoro angielski wymagany, to od razu sobie odfiltrują kandydatów, co angielskiego nie znają.

Btw. W IT prawie wszystkie ogłoszenia tak wyglądają i nikt nie ma bólu dupska.
  • Odpowiedz
@g455 jak mam zawsze bekę jak polskie rekruterki piszą do mnie po angielsku na linkedlin. Jeszcze rozumiem, ze ogłoszenie ale juz by mogli napisać po polsku " witam, przesyłam link do ciekawej oferty".
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
@Bpnn: bo w IT angielski jest używany codziennie, więc jest to logiczne. W księgowości nie jest używany prawie wcale. Tu jest księgowość inhouse, programy są po polsku, dokumenty też są polskie.
  • Odpowiedz