Wpis z mikrobloga

14 maja zamówiłem koszulkę. Sklep jej nie wysłał, kontakt z nimi był nikły, poprosiłem o zwrot pieniędzy. A te cholery po dwóch miesiącach nadały mi paczkę.

Co z nimi robić? Koszulki już nie potrzebuję. Ale jeżeli nie odbiorę to mogą robić problemy z zwrotem.

To kontynuacja https://wykop.pl/wpis/76804067/mirasy-mam-problem-i-nie-wiem-jak-go-rozwiazac-zro

#prawo #poradyprawne #zakupy
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@K-S-: Jeżeli nie była to koszulka za zamówienie to możesz ją oddać w ciągu dwóch tygodni od otrzymania lub odmówić odebrania i niech wraca. Chociaż dziwne, że ignorowali twoje żądania wcześniej. Pewnie robili dropshipping i teraz pan chińczyk dopiero wysłał towar.

Napisz im w mailu, że tego nie chcesz, odstępujesz od umowy i niech oddają kasę. Potem przedsądowe wezwanie do zapłaty i wniosek do esądu w Lublinie.
  • Odpowiedz
@K-S-: Napisz to jakoś bardziej profesjonalnie typu: na podstawie ustawy xxx odstepuję od umowy i wnoszę o zwrot kwoty xx wraz z kosztami pierwotnej wysyłki na nr konta xxxxx.

Co to za firma w ogóle? Daj linka do sklepu.
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 1
@Tytanowy_Lucjan: sferakoszulek.pl Całe życie omijam takie sklepy, ale siostra miała urodziny a że wcześniej mnie porządnie wkurzyła to chciałem jej zamówić koszulkę z napisem "jestem zołzą i dobrze mi z tym" i tylko u nich były takie z ładnym wzorem. Miało być zabawnie, a wyszło tak że siorka dostała czekoladę...
  • Odpowiedz