Wpis z mikrobloga

@badreligion66: Zaraz pewnie powiedzą, że Kosiniak kłamie, a Kamysz w tym czasie uwala polską armie ¯\(ツ)/¯ To, że źródłem tej rewelacji jest Republika już powinno budzić podejrzenie.
  • Odpowiedz
Pokazują wycinek jakiegoś dokumentu, niech pokażą całość manipulanci


@JAuStURYErSE: Przecież szef BBN też to potwierdza. Mają ten dokument, czytali jego fragmenty. Ten dokument jest autentyczny nie ma żadnych wątpliwości.
  • Odpowiedz
tylko podbija PiSowski spin, wrzuca też spin o "4% PKB


@JAuStURYErSE: Ty jesteś spin. Przecież według tej prognozy wydatków MON przygotowanej przez poprzedni rząd, w 2025 mieliśmy dojść do 4 proc. PKB wydatków na obronność. To już były oficjalne dokumenty i wszelkie zakupy przygotowywano według tych ram finansowych.
  • Odpowiedz
@Thorkill: Gdzie ja napisałem że to fałszywy dokument? Gdzie jest reszta dokumentu pytam się? Dlaczego jak w łapy PiSowskich propagandystów wpada jakiś dokument, to zawsze jest to wycinek i wyrwany z kontekstu fragment?
  • Odpowiedz
@JC97: Ja umiem, ty nie masz pojęcia o co chodzi wiec ci wyjaśnię. Zabierają 60 mld zł z Centralnych Planów Rzeczowych. Główną i właściwie jedynie elastyczną częścią CPR są wydatki w ramach programu modernizacji technicznej armii. Czyli zamierzają drastycznie ograniczyć planowane zakupy nowego sprzętu dla WP.
  • Odpowiedz
, a w tym dokumencie piszą dlaczego tak nie powinni zrobić.


@JC97: No bo to jest pismo odpowiedz SG na te plany. Z kierownictwa MON do uzgodnienia poszedł dokument pierwotny w którym znalazł się plan redukcji CPR o 60 mld w kolejnych czterech latach. A to pismo którego fragmenty tutaj wrzuciłem to odpowiedz SG na te plany. Odpowiedz kategorycznie odmowna.
  • Odpowiedz