Wpis z mikrobloga

@kosmita słabo mnie czytasz albo słabo prowokujesz , gdybyś czytał ze zrozumieniem to byś wiedział że zawsze podkreślam że obie strony się powinny starać dla siebie
  • Odpowiedz
@kosmita
Klasyczny ból dupy facecika, który traktuje kobiety jak podnóżki i myśli, że kobieta wgl powinna się cieszyć, że jakiś facet ją chce xD Otóż nie. Kobiety się zmieniły i nie są już męczennicami jak kiedyś - kobiety w dzisiejszych czasach stawiają wymagania i też chcą mieć coś od związku a nie tylko brudne skarpety swojego misia do prania :))) Prawda jest taka, że nauczyłyśmy się tego od was - to
  • Odpowiedz
Po prostu kobiety mają podwyższone ego przez spermiarzy


@ModlSieZaNami:

To jest typowe stulejarskie myślenie. Wam może faktycznie ego podwyższa myśl że wiele kobiet na was leci ale nam nieszanujące się, zacofane spermiage bez zęba, krzywym ryjem, IQ ciągnika i analfabetyzmem wcale nie podbijają
  • Odpowiedz
@AlienFromWenus: Oczywiście, islam najgorszy, ale toksyczne katolstwo i tradycyjne wartości już są cool :))) A mając wybór między tymi dwoma drogami, to wolałabym być żoną Habibiego bo przynajmniej on by rzeczywiście był tą "głową rodziny" i zarabiał na byt a p0lski Janek sie ma za Pana i Władcę, podczas gdy nie potrafi nawet utrzymać kobiety z dziećmi i chce się dzielić finansami po połowie xD Ale jeśli chodzi o "dbanie
  • Odpowiedz
  • 0
Teraz to się już skończyło i radzę się odnaleźć w nowej rzeczywistości bo nigdy już nie będzie tak jak kiedyś :)))


@WyzwolonaPodrozniczka: dokładnie to napisałem: wydaje mi się, że obecnie "mnie się należy" i "ja nic nie muszę" jest standardowym pakietem większości dziewczyn, a może nawet więcej większości ludzi, bo faceci też(...).
Od ciebie nie oczekuję potwierdzenia swoich obserwacji, bo jesteś jedną z osób które je spowodowały.

Co do habibi, prawdopodobnie potwierdzisz, że państwa islamskie mają głębokie dysproporcje w zamożności ludzi. Są habibi co wypasają kozy, które są ich jedynym majątkiem, są habibi z rodów królewskich, których jachty stoją w najdroższych portach świata, przyćmiewając przepychem "skorupki" miliarderów z zachodnich państw. Środka prawie nie ma, taki skutek zasadniczo feudalnych stosunków w tych krajach. Którzy habibi tak bardzo ci imponują, ci od kóz, co najchętniej rzuciliby wszystko w diabły i przyjechali na socjal do Europy, czy ci zamożni, co tabunami sprowadzają gwiazdy social-mediów, ale i starych mediów na sesje skatologii, o czym powszechnie się mówi
  • Odpowiedz
  • 0
@AlienFromWenus: to jak już ustalicie z @WyzwolonaPodrozniczka czy islam tak czy nie, bo chyba są wątpliwości, katotaliban odrzucony co do zasady... to może określcie gdzie odpowiadałoby wam. Czy istnieje takie państwo, cywilizacja, kultura na Ziemi czy konieczne będzie znalezienie jakiejś nowej planety pod wasze oczekiwania.

Ja nie mam nic przeciwko, nawet jakbyście poleciały na księżyc albo znalazły szczęście w okolicy Proxima Centauri. Ale tak jak napisałem, na koszt podatnika
  • Odpowiedz
@sonig

@kosmita: od Linniora proszę się odczepić bo ona jest w porządalu

Dziękuję za obronę przed wredziakiem()
Dziwię mnie tylko że ktoś mnie wsadza do jednego worka z radykalnymi osobami mimo że ja sama mam dość wyśrodkowane opinie
  • Odpowiedz