Wpis z mikrobloga

nsfw
Treść nieodpowiednia do przeglądania w pracy lub miejscu publicznym...
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

AlienFromWenus: to jak już ustalicie z @WyzwolonaPodrozniczka czy islam tak czy nie, bo chyba są wątpliwości


@kosmita:

Po uj ty chcesz żebym coś z nią ustalała? XD jak już piszesz do mnie to przemyśl co chcesz ode mnie i co chcesz mi przekazać bo piszesz co ci ślina na język przyniesie i z tego co widzę to adresujesz to do losowych osób.
  • Odpowiedz
@kosmita: Oczywiście, że są warstwy społeczne, jak w każdym państwie. Ale nawet taki Habibi "najgorszego sortu" wie, że bez kasy nie ma szans na żadną kobietę i nawet nie próbuje nic w tym temacie robić dopóki nie będzie ogarnięty finansowo bo ma świadomość, że to nie przejdzie. Mowa oczywiście o ich rodaczkach - żaden ojciec nie wyda swojej córki w ręce jakiegoś gołodupca. Za to goły i wesoły Janek jak
  • Odpowiedz
  • 0
Oczywiście, że są warstwy społeczne, jak w każdym państwie.


@WyzwolonaPodrozniczka: nie, w żadnych państwach poza islamskimi nie ma takiej polaryzacji. Co w sumie nie musi cię interesować, bo rozumiem, że w targecie jest ten lepszy koniec skali. Szkoda że tak nieliczny, może nie starczyć dla was wszystkich, nawet przy czterech żonach na faceta. Niemniej: powodzenia.

Za to goły i wesoły Janek jak najbardziej uważa, że należy mu się c!pa z
  • Odpowiedz
@WyzwolonaPodrozniczka: w sumie racja,Polacy też mają mentalność wschodnich konserwatystów (ona zajmuje się domem, dziećmi, gotuje, pierze i jest wierna a najlepiej żeby była dziewicą a facet to sobie korzysta przed ślubem i najlepiej po ślubie żeby żona nie miała nic przeciwko żeby on chodził na divy) i zachodniej nowoczesności (kobieta ma pracować, dokładać się, pięknie wyglądać i żeby poszła do wojska, pracowała do późnej starości a nawet sama się oświadczyła
  • Odpowiedz
@AlienFromWenus: No o tym właśnie mówię. p0lusy oficjalnie są konserwatystami i feministki są be, ale jednocześnie chcą korzystać ze współczesnych przywilejów, czyli żeby kobieta też była zaradna i przynosiła do domu hajs, bo on albo nie umie zarobić na tyle, żeby zagwarantować rodzinie godny byt albo jest po prostu chytry i żałuje. Ale jednocześnie przy tym kobieta ma być "damą i opiekunką ogniska domowego" z dawnych lat, czyli ma zapierd@lać
  • Odpowiedz