Wpis z mikrobloga

Dobra, ankietkę robię bo mamy last boss incydent. Dostałem już w ciry 26 razy, na razie jako tako dochodzę do 2 fazy ale nie umiem tam nic uniknąć i ginę w chwilę no i nie mam estusów XDXD. W ogóle to


Autentycznie czuje że to będą 2-3 dni bicia go po te 2-3 godziny dziennie echhhh
#eldenring

Ile zgonów na last bossie

  • do 100 48.1% (13)
  • 100-200 18.5% (5)
  • 200-300 7.4% (2)
  • 400+ 25.9% (7)

Oddanych głosów: 27

  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@falwack wszystkie bossy zrobiłeś i całą mapę? Bo jeśli nie to polecam to zrobić, zawsze odrobinę ci to ułatwi sprawę.
Bo czeka cię sporo prób ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@falwack: jakieś 30 razy mi zeszło, oparłem walkę na greatshieldzie i guard counterach, najcięższa zbroja jaką udało mi się założyć przy moim Dex buildxie i talizmany zwiększające defence/udzwig i poszło
  • Odpowiedz
@falwack: W drugiej fazie biegnij szybko w tył, w kierunku wejście do bossa. Obszarowy atak tam nie sięgnie, a będą tylko pojedyncze małe wyładowania. Ten boss jest przegięty względem reszty gry, bo jak już się uporałem z Rellaną, to większym wyzwaniem był tylko Messmer, a później to już było prosto, aż do ostatniego bossa, do którego dotarłem dość szybko (nie wiedziałem, że jest ostatni, ale tak mi się wydawało). Jak
  • Odpowiedz