Wpis z mikrobloga

Czy ktoś byłby zainteresowany pluginem do przeglądarki (w pierwszej kolejności Chrome), który zaznacza w ten sposób jak na obrazku PiSiorskie znaleziska (na głównej i wykopalisku) z wątpliwych źródeł (dorzeczy, tysol, niezalezna, wpolityce, itd.) i od wątpliwych dodających? Na razie oznaczał, bo później można ogarnąć automatyczne minusowanie i zakopywanie tego gówna, zaraz po wejściu na stronę główną wykopu czy wykopaliska.

Dodatkowo oznaczałby komentarze ewidentnych PiSiorów do zminusowania w podobny sposób. Tylko trzeba by wejść w znalezisko i przeklikać czerwone ramki. W dalszej perspektywie rozwojowej automatyczne minusowanie po wejściu w wykop czy wykopalisko.

W dalszej perspektywie rozwojowej - milestones:
- automatyczne zakopywanie PiSiorskich źródeł i minusowanie PiSiorskich botów po wejściu na stronę
- minusowanie wszystkich komentarzy PiSiorów w znalezisku i wykopie
- oznaczanie PiSiorskich wpisów w mikroblogu

Jakby ktoś chciał przyczynić się do rozwoju na inne platformy i ewentualnie stworzenie api to zapraszam również do współpracy. Jak będą chętni to dodam adres repo.

#polityka #bekazpisu #sejm #wykop
dr3vil - Czy ktoś byłby zainteresowany pluginem do przeglądarki (w pierwszej kolejnoś...

źródło: w_plugin

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
bo później można ogarnąć automatyczne minusowanie i zakopywanie tego gówna


@dr3vil: nie można, proszenie sie o banhammera

Tym wpisem tylko spowodowałeś darcie #!$%@? w jezyku prawakow ze lewactwo ma skrypty, tak jak darli o mitycznym discordzie, chociaż o prawakatorze ktory wywolal aferę banhammera jakos zapomnieli xd
  • Odpowiedz
  • 0
nie można, proszenie sie o banhammera


@Leniek: Niby jak? Przecież taki request będzie nie do odróżnienia od kliknięcia przez użytkownika. Przypominam, że to plugin przeglądarkowy.
  • Odpowiedz
@dr3vil to czy wykrywalne ( raczej tak, pytanie jak bardzo Michałowi się będzie chcialo) A to czy zgodne z regulaminem to dwie osobne sprawy
  • Odpowiedz
@dr3vil: pamiętam że były co najmniej dwa takie skrypty - oba przestały działać (chyba dla tego, że nie podobały się adminom, ale nie jestem pewien). Szkoda bo jednego chętnie używałem zanim padł i ogólnie był całkiem popularny.
  • Odpowiedz
  • 0
@moj_wykopowy_login: Na początek baza "niezależnych" portali PiSowskich i moja własna lista PiSowców. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Myślałem o tym by każdy miał możliwość budowania własnej listy, ale wtedy PiSowce będą mogli też z tego korzystać. Docelowo serwer z bazą z możliwością rozbudowy.
  • Odpowiedz