Wpis z mikrobloga

To, że polki są "łatwe" w anglojęzycznym Internecie zaczęło się pojawiać w okolicy 2010 może wcześniej, jakieś fora PUA, blog Roosha V, który swego czasu był najpopularniejszym rochaczem wyspecjalizowanym w geomaxxingu.

Ale to samo mówiono o ukrainkach, rusałkach i tak dalej. Jak wtedy czytałem różne rzeczy to mówili, że ukrainki są bardziej materialistyczne niż polki.

Co mnie w tym wszystkim zaskoczyło to normalizacja. Kiedyś pisząc takie rzeczy zostałbym zjedzony żywcem bo wielu polskich chłopów naprawdę wierzyło w cnotliwość swoich rodaczek. Gdzie nawet w Azji polki mają bardzo złą reputację.

Myślę, że dużo tu "pomógł" tiktok i to głównie kobiety to znormalizowały pokazując właśnie, że związki z obcokrajowcami to coś cool.

Największymi burdelami w polsce dla obcokrajowców jest warszawa i kraków, co ciekawe kraków chyba nawet częściej polecą.

Co mnie jednak dziwi w myśleniu jankesów i ludzi z europy zachodniej to postrzeganie polek jako konserwatywek. Nieraz w anglojęzycznym Internecie z takimi fałszywymi stwierdzeniami się spotykałem. Jakby nie potrafili zrozumieć, że konserwatywna kobieta w polsce nie daje jakims obcokrajowcom na drugim spotkaniu.

A pozniej masz takich jankesow co tutaj sie przeprowadzili i maja bol dupy bo polka jest z padzitem jak ostatnio na nagraniu, które latało na wykopie xD

Ale mozna w sumie kiedys zrobic serie wpisow o tym jak jankesi nie rozumieja europy wschodniej i jakie bzdury powielaja, zwlaszcza na temat samej rosji.

#blackpill #przegryw #logikarozowychpaskow
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@kastrator2: Myślę, że oczy już otworzyli, ale niczego to nie zmienia bo i tak faceci nie mają obecnie żadnych narzędzi by wywierać jakąkolwiek presje na kobiety. Pal licho jakaś obca laska, ale co możesz powiedzieć swojej hipotetycznej córce? Jak jej zabronisz to skończy 18 lat i jakieś padzity, ahmedy i enrikowie chętnie się nią zaopiekują.
  • Odpowiedz
  • 1
a tutaj jak roosh v opisuje polki

Horny. Polish girls look and act wholesome, but good lord do they love sex. My manhood usually tired out other women by the second or third go around, but Polish girls wanted much more than I was able to provide. They wanted the dick inside them for as long as possible, not satisfied with only one fuck per night, which is all that Polish guys
  • Odpowiedz
  • 0
"Nie dotykaj, mnie nie dotykaj", ale wyrochał, bo to p0lka a miała chłopaka. Niektóre jego historie to gwałty, ale przecież to Amerykanin to może tee hee.


@LostHoldenCaulfield: Z tymi gwałtami to sytuacja skomplikowana. Mowi ze nie chce a wbija na chate i pozniej dzieje sie co dzieje. Nie chce wchodzic w ten temat bo to gwarantowany ban.

I zeby nie bylo ja nigdy takich akcji nie odstawiałem.
  • Odpowiedz
Co mnie jednak dziwi w myśleniu jankesów i ludzi z europy zachodniej to postrzeganie polek jako konserwatywek.


@keksoa: To nie brzmi zbyt logicznie, że konserwatywka leci na geomaxxingującego obcokrajowca ale dobrze wiemy, że to copium tych, którzy nie mogą dobrze poruchać w swoim kraju.
  • Odpowiedz
To, że polki są "łatwe" w anglojęzycznym Internecie zaczęło się pojawiać w okolicy 2010 może wcześniej, jakieś fora PUA, blog Roosha V, który swego czasu był najpopularniejszym rochaczem wyspecjalizowanym w geomaxxingu.


@keksoa: pamiętam jaka wtedy była drama na wykopie jak wyszła ta książka.
  • Odpowiedz