Wpis z mikrobloga

  • 21
@paczelok xDDDD kolega ma znajomego który wziął ślub z diva z Ukrainy , ty serio wierzysz a bajkowy świat gdzie uczciwość jest nagradzana ? XD uczciwa osoba to się tylko chorób nerwicy i garba nabawi a typiara która tak zarabiała do końca życia będzie jechać na pasożytnictwie
  • Odpowiedz
  • 1
@paczelok bo mówisz jakieś bzdury xD mnóstwo prostytuek i tak później znajduje męża ma dzieci i żyją normalnie , ty żyjesz w naiwnym świecie że myślisz że później są same xD
Nawet ma wykopie już byli tacy co się zakochiwali w byłych prostytutkach i wierzyli że to kobiety ich życia
  • Odpowiedz
  • 2
@paczelok mnie ogranicza tylko głupia moralność i naiwnosc gdzie inne typiary mają gdzieś zasady moralne zarabiają dupa a i tak ma koniec wyjdą z tego lepiej niż ja
  • Odpowiedz
  • 2
@GARN byś się zdziwił na co się rzucają , niektórzy faceci mają wręcz fetysz że im bardziej stara brzydka i zmenelona tym lepiej
Wychowanie kobietę na grzeczna i moralna to największa krzywda jaką można wyrzadzic kobiecie
  • Odpowiedz
@Linnior88 myślałem że największą krzywdą jest czarny gangbang po którym wkładają granat ale może dbanie i kochanie kobiety oraz zapewnienie jej dobrego domu to jest większa krzywda
  • Odpowiedz
  • 2
@roadtodeath

@Linnior88 myślałem że największą krzywdą jest czarny gangbang po którym wkładają granat ale może dbanie i kochanie kobiety oraz zapewnienie jej dobrego domu to jest większa krzywda

dobre kobiety to są najwyżej co zdradzane , robienie za podnóżek jest w stosunku do wrednych leniwych bab które mają kogoś gdzieś , im bardziej kogoś baba ma w nosie tym lepiej ma z nim
Jak kobieta jest za miła to ameno
  • Odpowiedz
@Linnior88 myślę, że opisałaś właśnie sytuację odwrotną. Im milszy jesteś dla baby tym szybciej cię będzie wykorzystywać, jak traktujesz ją jak szmatę to kocha mocniej. Ważna zasada, trzeba raz na miesiąc jej przylać.
  • Odpowiedz