Wpis z mikrobloga

Wrocław, 21 stopni, częściowe zachmurzenie, lekki wiatr. Pogoda prawie idealna. Mogłoby być tak z 2-3 stopnie więcej, ale zdecydowanie lepsze to niż 30 stopniowe upały albo szarówka zimowa.
taka pogoda >>> zima > 30 stopniowe upały
i nawet z tym nie handlujcie

#wroclaw #pogoda
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mskiper: lato to ma być lato. 2 miesiące w roku nie można tu żyć, bo w lipcu jest 13 stopni i deszcz rano w najcieplejszym mieście w kraju. Morze brudne i zimne, góry małe i zatłoczone, reszta kraju po prostu identyczna i nudna. Do tego pogoda to gówno. Widać, że bóg zaczął od Polski, bo nic się tu nie udało xD
  • Odpowiedz
Dla mnie mogłoby cały rok być 20-22°, pochmurno i zachód słońca max o 20:00. Upały 30°+ i dzień długi jak #!$%@? są beznadziejne.
  • Odpowiedz
@lycaon_pictus: @let_it_be: nie macie ochoty czasem wyjść z domu latem? Przecież takie 30 stopni sprawia, że jakakolwiek* aktywność na zewnątrz odbiera chęć do życia i biały człowiek myśli przynajmniej o znalezieniu cienia, jak nie o schowaniu się do wnętrza budynku.

*no dobra, można jeździć klimatyzowanym samochodem albo smażyć się na plaży jeśli ktoś to lubi, tylko to bardzo niewielki wycinek dostępnych aktywności na zewnątrz. Ba, nawet kabrioletem źle
  • Odpowiedz
@xetrov:

nie macie ochoty czasem wyjść z domu latem? Przecież takie 30 stopni sprawia, że jakakolwiek* aktywność na zewnątrz odbiera chęć do życia i biały człowiek myśli przynajmniej o znalezieniu cienia, jak nie o schowaniu się do wnętrza budynku.


*no dobra, można jeździć klimatyzowanym samochodem albo smażyć się na plaży jeśli ktoś to lubi, tylko to bardzo niewielki wycinek dostępnych aktywności na zewnątrz. Ba, nawet kabrioletem źle się jeździ przy takiej patelni, najlepsza temperatura na kabriolet to 20-25 stopni.

Pomiędzy 20-25, a >30 jest jeszcze 25-30, o którym pisałem, choć częściej piszę o 26-31, ale akurat specjalnie dla tego wpisu przesunąłem granice o
  • Odpowiedz
Przecież takie 30 stopni sprawia, że jakakolwiek* aktywność na zewnątrz odbiera chęć do życia


@xetrov: mogę cały dzień jeździć rowerem w 30+ stopniach i jedyny problem mam, jak się nie posmaruję SPF. Oprócz tego to sama przyjemność.
  • Odpowiedz
@mskiper ja w sumie nie wiem, ale z różnych podcastów wyciągam wnioski, że konkretny upał nie daje się we znaki aż tak jak konkretny mróz. Tydzień pd golym niebem przy + 30 Wytrzymasz prawdopodobnie łatwiej niż tydzień pod gołym niebem przy - 30.
  • Odpowiedz
@lycaon_pictus

Wtf, kto jeździ bez klimatyzacji w samochodzie?


Czyli tak uwielbiasz wysokie temperatury, że aż klimę włączasz w aucie? xD nie prościej woleć chłodniejsze temperatury do życia bez konieczności sztucznego się ochładzania? Jpdl, logika #!$%@? upalarzy xD
  • Odpowiedz
@let_it_be

jeździłem rowerem wieczorami, chodziłem z dzieckiem na spacery po parku, bidony z wodą i witaj przygodo.


Dlaczego wieczorami? Bo chłodniej? XD
Jak chcesz letnią przygodę, to usiądź na rynku w południe w jakiejś betonozie, i wtedy powiedz, jak to bardzo kochasz lato 🤣
  • Odpowiedz
Czyli tak uwielbiasz wysokie temperatury, że aż klimę włączasz w aucie? xD nie prościej woleć chłodniejsze temperatury do życia bez konieczności sztucznego się ochładzania? Jpdl, logika #!$%@? upalarzy xD


@czemu_dlaczego: Odróżnij:
- jazda samochodem
- robienie czegokolwiek innego
  • Odpowiedz