Wpis z mikrobloga

@wqeqwfsafasdfasd: Gdyby do Polski waliły masowo azjatki to Polki pierwsze by krzyczały, że należy pilnować naszych granic. ¯\(ツ)/¯
Różnica jest taka, że azjatki by nie zwiększyły statystyk przestępczości i szybciej by sie zaadoptowały w naszym kraju.
Dlatego apeluje żeby wpuszczać więcej azjatek.
  • Odpowiedz
@andbatros:

Nieironicznie ja bym zakazał wpuszczania do Polski mężczyzn z Azji i Afryki na następne 50 lat - ew jakaś wiza turystyczna/biznesowa za 1000$ / tydzień.

Nie ma nic gorszego niż masowe sprowadzanie mężczyzn z Azji i Afryki - gdzie się nie pojawią w większej ilości tam zaraz zaczynają się poważne problemy...
  • Odpowiedz
Gdyby do Polski waliły masowo azjatki to Polki pierwsze by krzyczały, że należy pilnować naszych granic. ¯\(ツ)/¯


@andbatros: Już to udowodniła niechęć Polek do Ukrainek na początku wojny.
  • Odpowiedz
@wqeqwfsafasdfasd: aahhh ten soros XD widzę że dla was to jak as z rękawa a tak naprawdę wychodzicie na totalnych debili XD to rozumiem, jeśli w ogóle to prawda a nie tylko durne wysrywy, to znaczy że WSZYSCY Żydzi tacy są? xD to co powiedzieć o katolach pisowcach rozdających wizy dla dindusow? XD
  • Odpowiedz
@Michael__Scarn: jego argument? Jak na razie to kolejne bzdury nt. Żydów na zasadzie „Żydzi to rozpowszechniają bo ta baba ma długi nos” ¯\(ツ)/¯ z czymś takim jak ten typ nie da się dyskutować bo co bym nie napisał to i tak nie zrozumiecie lub zbagatelizujecie. Ja mam obalać jakieś bzdury ale ten typ już nie musi nic udowadniać xD wybitna logika xD nie tracę na was czasu cymbały, elo
  • Odpowiedz