Wpis z mikrobloga

siema leszcze xD. Wczoraj zainstalowałem sobie cs:go, ostatnio grałem w cs 1.5 (Krótko 1.6). Widzę, że sporo się pozmieniało. Możecie mnie jakoś wprowadzić w różnice? Zauważyłem, że znacznie oszczędniej trzeba z ammo. Full auto, nawet z bliska, nie jest takie skuteczne jak kiedyś. Doszły jakieś nowe bronie, wabiki, zeus (jak to działa i z jakiej odległości?). Coś jeszcze? :)

#csgo
  • 9
  • Odpowiedz
@intruzzz: Mapy z innymi kampami. Nowe granaty i bronie, nowy sposób poruszania, inny odrzut, tryb turniejowy. Generalnie wszystko jest inne, nawet podkładanie bomby czy ratowanie zakładników.
  • Odpowiedz
@diarrhoea: to, że mapy się różnią to jest oczywistość. Grafika, bronie też. Pytanie właśnie o tryby turniejowe, jakieś rangi, coś co zdobywam po każdej mapie jak jestem w pierwszej 3jce (co to?), jakie tryby grać itd itp
  • Odpowiedz
@intruzzz: Nowe bronie: cz75 - pistolet automatyczny, dobry na eco, jeżeli grasz awp, to jest to twój podstawowy pistolet, trzeba rozważnie nim grać bo ma tylko 1 dodatkowy magazynek

p250 - dobry pistolet, gdy twój team gra eco, dobre przebicie pancerza, z bliska wystarczy 1 strzał w głowę, nawet, gdy przeciwnik ma hełm

tec9 - gówno, nie warto
  • Odpowiedz
@intruzzz: Generalnie teraz, nawet na serwerach społeczności nie gra się całego meczu po jednej stronie, tylko następuje zmiana stron.

Tryb turniejowy rankginowy - grasz 5vs5 w trybie turniejowym, towarzysze losowi lub koledzy, jak wolisz. A przeciwnicy zawsze są losowi.

Po każdej mapie wpadają skiny i skrzynki, rangi są tylko w trybie turniejowym, tym oficjalnym.
  • Odpowiedz
@intruzzz: na turniejowym nie dostajesz armora za free tylko trzeba normalnie kupić, a amunicji się nie kupuje nigdzie, dostajesz zawsze full do danej broni
  • Odpowiedz