Wpis z mikrobloga

  • 2
@xTheGunnerx czyli wobec imigrantow stosujesz odpowiedzialność zbiorową, natomiast wobec Polaków indywidualną? Co to za podwójne standardy?

Tak, jeśli stosujesz kary wobec całej grupy ludzi, przy zbrodniach nielicznych tylko dlatego że nie są tubylcami to jestes rasistą i ksenofobem.
  • Odpowiedz
ty nie czaisz bo pewnie jesteś przeciętnym białym, taki brudas z Afganistanu to iq na poziomie mało kumatego zwierzęcia


@yahoomlody: no trudno, nie każdy musi być geniuszem, ale głupi nie znaczy zawsze morderca.
  • Odpowiedz
Proszę. Polska upada. Trzeba deportowac wszystkich Polaków


@Hrjk: Powiedz to samo w Malmo i dostaniesz po papie od Szwedów, bo trywializujesz poważne problemy słabymi porównaniami. Szwecja ma problemy z niekontrolowaną imigracją i to problemy systemowe- w odróżnieniu od dowodów anegdotycznych jakiejś osoby zamordowanej w Polsce, Japonii czy innym Lichtensteinie. Robisz jakieś aluzje to rasizmu, ale sam idziesz dokładnie w tą stronę- trzeba pozwolić ludziom być odpowiedzialnym i odpowiadać za swoje
  • Odpowiedz
  • 1
@xTheGunnerx zgadzam się z tobą. a poza tym ilość przestępstw znacznie wzrasta wraz z ilością nacji napływowych - i lewaki nie za bardzo lubią o tym mówić.
w przypadku gwałtów to jeszcze mogą ściemniać, że u nas jest więcej niż w Szwecji, tylko kobiety boją się to zgłaszać.

ale z morderstwami, strefami no-go itd to już mają dużo trudniej. muszą w tym celu ukrywać nację agresora w statystykach (i nie publikować
  • Odpowiedz
@PotwornyKogut czy Ci lewacy o których mówisz są z nami w pokoju? Ogólnie to fajne źródło: zdjęcie zakrwawionego autobusu oraz anegdotka o bandycie z Afganistanu, a dowodów jakoś tak okrągłe zero xD Pomijam już, że takiego fejura da się spełnić w 5 minut.
  • Odpowiedz
  • 4
@Hrjk nie podwójne standardy tylko statystyka. zresztą, ja już jestem stary i powoli mam to w dupie. to dzisiejsze młode juleczki i ich sojowe przydupasy będą za 10 lat wieczorami siedzieć w domu ze strachu przed wyjściem albo przed jazdą nocnym autobusem.
ja też będę co prawda siedział, ale mając demencję, więc nie stracę najlepszych lat swojego życia
  • Odpowiedz
natomiast nie napiszą, że był debilem bo autobusem bez kierowcy też raczej nie pojechał


@PotwornyKogut: Brechłem XD.
Chciałem tylko zwrócić uwagę, że rzeczywiście nie trzeba straszyć osobami o ciemnym kolorze skóry, bo to potem kończy się trendem na Twitterze robienia takim osobom zdjęć, nawet jeśli nic nie robią i nikogo nie krzywdzą, co kojarzy się z najmroczniejszymi dziejami naszej cywilizacji. Można rzeczowo mówić, z których regionów świata najbardziej sprawia problemy,
  • Odpowiedz
@PotwornyKogut XDDD
a pamiętasz pana polaka nożownika z zeszłego tygodnia, który tydzień wcześniej groził nożem kierowcy mpk?
a tę bandę patusów, która #!$%@?ła autobus aż kierowca przejechał karynke?
a gościa który tydzień temu maczetą komuś łape #!$%@?ł?
więc napiszę tylko #urojeniaprawakoidalne i nie zesraj sie prawaczku XDD
  • Odpowiedz