Wpis z mikrobloga

Postęp technologiczny jest jak sen. Przypominam sobie, jak dziesięć lat temu zazdrościłem innym, że mogą robić zdjęcia i grać w gry na telefonach z ekranem dotykowym. W tamtym czasie posiadanie "świecącej cegły" wydawało się niezwykle ekscytujące. A teraz, wraz z postępem technologicznym, ludzie mogą bezpośrednio rejestrować cyfrowe modele obiektów za pomocą skanerów 3D. W połączeniu z innymi technologiami, te modele mogą stać się ozdobami, animacjami, sceneriami gier, a nawet osiągnąć wszystko, czego zapragniesz.

W zeszłym tygodniu natknąłem się na artykuł opisujący, jak używać skanera 3D do skanowania ciała. Byłem zdumiony. Oprócz podziwu dla rozwoju technologii, byłem również zaskoczony nieskończoną ludzką kreatywnością. Wyobraź sobie, że Ty i Twoja żona używacie skanera 3D, aby co roku, w rocznicę ślubu, rejestrować cyfrowe modele, a następnie drukować je w 3D. Po wygładzeniu i ozdobieniu tych modeli, otrzymujesz wyjątkową pamiątkę, która należy tylko do was dwojga. Jakie to musi być znaczące!

Tak! Każdy jest wybitnym projektantem, a technologia, niczym muza, inspiruje każdego do wyrażania swojej kreatywności!
Link do artykułu: https://www.revopoint3d.com/blogs/blog/how-to-3d-scan-a-person-1
olivia-davis - Postęp technologiczny jest jak sen. Przypominam sobie, jak dziesięć la...

źródło: 13ce74ba33f244d0c66633d89d82b5d5

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wyobraź sobie, że Ty i Twoja żona używacie skanera 3D, aby co roku, w rocznicę ślubu, rejestrować cyfrowe modele, a następnie drukować je w 3D. Po wygładzeniu i ozdobieniu tych modeli, otrzymujesz wyjątkową pamiątkę, która należy tylko do was dwojga. Jakie to musi być znaczące!


@olivia-davis:

To najgłupszy pomysł o jakim słyszałem.

Jeśli do tego ma 3d służyć, to nie wróżę tej technologii sukcesu
  • Odpowiedz