Wpis z mikrobloga

@WielkiPowrut88: Też widziałem jego stare vlogi a później raczej już przestało to się dobrze oglądać i przeczytałem właśnie wczorajsze rozmowy na tagu i zaskoczyło mnie to, że nie tylko mi wydał się od jakiegoś czasu śliski, fałszywy.
Spodziewałem się, że ma dobry odbiór a tu zaskoczenie i nie tylko ja zauważyłem, że jest w nim jakiś taki fałsz. Tak przez ten sztuczny uśmiech, mu po prostu zaczęło wyraźnie "źle z
  • Odpowiedz
Nie wspominam już o odpowiedzi na Patera fotę z Kacapii.


@adik75: Pater to jego kumpel. Ostatnio razem Bałkany zjeździli. Ja się Romanowi nie dziwię z tą fascynacją Rosją. Kręci filmiki o ruskim mirze, żył i wychował się w rosyjskim kręgu kulturowym a nigdy w tej mitycznej rosji nie był. Sam bym pojechał i gdyby nie wojna to pewnie już bym miał zaliczoną kolej transsyberyjską.
  • Odpowiedz
@adik75: Mnie zraziła do niego już dawno ta niechęć do Moładawian i Ukrainców.Tak jakby był w czymś lepszy.Przeszłość tatusia i mówienie o nadniestrzu(bękarcie zsrr) ojczyzna.
  • Odpowiedz
@Towarzysz_Sobaka: masakra wszystkich co tam ci nasi podróżnicy sprowadzili to już #!$%@? z Polski XD. Irańczyk z Polski,
ekipa z Afganistanu co planeta abstrakcja ogarnęła też już dawno powiedzieli papa.
Ten Roman ogarnięty przez bezplanu również #!$%@? i chyba tylko ten Vitaly dalej siedzi u nas.
  • Odpowiedz
@adik75: wyszedł z niego kacap XD tam inna moralność ta jego była dziewczyna to też przecież nagie fotki nawalala i wtedy już wyszła jakaś drama z tym romanem.
  • Odpowiedz