Wpis z mikrobloga

#pracbaza #pytanie

Witam wykopki, przychodzę do Was z problemem którego nie sądziłem że kiedykolwiek będę miał a jednak. Zacząłem na dniach pracę w #ksiegowosc i nie jestem ustatysfakcjonowany moim tempem pracy. Póki co wszelkie prace robię bez komputera typu sortowanie, sprawdzanie błędów itd jako że dopiero zaczynam i za niedługo przejdę do księgowania faktur w systemie. Myślałem że problemem będzie to jak szybko jestem w stanie wyczytać informacje z kartki i przejść do następnej, a tu jednak taka niespodzianka bo wzrokowo i umysłowo nadążam super ale nie jestem w stanie płynnie wyciągać kartek jedna po drugiej ze stosu dokumentów. Najczęściej biorę przez przypadek po dwie kartki na raz które nie chcą się rozdzielić dopóki ich nie odłożę i spróbuję ponownie, ewentualnie mam problem ogółem wyciągnąć tą jedną #!$%@?ą kartkę z brzegu i kończy się na tym że miziam plik kartek ( ͡° ͜ʖ ͡°). Jak można się domyślać strasznie wydłuża to najprostsze czynności więc chciałbym zapytać czy macie jakieś rady na sprawne wyciąganie pojedynczych kartek? Z góry dziękuję
  • 3
  • Odpowiedz