Wpis z mikrobloga

Przemówił wielki Oregano! Za pierwszym razem się nie nagrało, bo baby stały pod kibelkiem i podsłuchiwały z patelniami w rękach!
Za drugim razem Organo wypadł na ulicę i strasząc dzieci, psy oraz inne wiewiórki ogłosił, że będzie cztery razy dziennie chodził na trójkę i zgłaszał, donosił, zawiadamiał na wszystkich, którzy mu podpadli! Szykuje się zacny następca niedoszłego prezydenta Białegostoku, sześćdziesiona numer jeden na Białorusi i Podlasiu :)) Brawo, brawo, brawo...
Co ciekawe nic nie wspomniał o tajnej akcji pod tytułem "Wielka Podpucha", która była tematem numer jeden przedwczoraj! Zapewne pojutrze ogłosi kolejne, jakże zacne sensacje, na które czekają już tylko naiwne różowe pelikany uważające się za elitę antylateksów.


PS. Na zdjęciu Oregano i jego najlepsza informatorka!
#kononowicz #patostreamy
WulkanizatorOponMozgowych - Przemówił wielki Oregano! Za pierwszym razem się nie nagr...

źródło: organo

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
@WulkanizatorOponMozgowych:
Też byłem zaskoczony, przecież "Gambit Iławski" miał być game changerem, a tu sza dzisiaj w tamtym temacie. Nawet gdyby ten szeregowy na Wykopie okazał się Pato, to co to zmienia? To będzie jakiś mega dowód w sądzie? Na co? Przecież miał wszystkie kwity, które móglby użyć na Pato wcześniej. Brak logiki świadczy, jak pisałem wczoraj, że to są jedynie paniczne podrygi Grajewiaka w obliczu kumulacji kłopotów prawnych. I ten
  • Odpowiedz