Wpis z mikrobloga

#eldenring #darksouls

Nie rozumiem kompletnie, dlaczego FromSoftware dodaje do Elden Ringa mega przesadzone bronie. Taki chociażby "Sword of Night and Flame", którym mogłeś oneshotować praktycznie wszystko. To samo było zresztą z buidlem na krwawienie (na szczęście znerfione). Teraz mamy jakieś dzwoneczki, co można na parę hitów ściągać każdego bossa z dlc, albo tarcza blokująca każdy atak xD

Przecież ktoś musi to wymyślić, ktoś inny zaprojektować/stworzyć, później ktoś to testuje grając itp. Nikt w międzyczasie nie wpadnie na to, że dany item jest zwyczajnie popsuty? Pamiętam, że w takim DS3 mieliśmy "Dark Sword", który był uważany za broken, ale w porównaniu do tego, co dostajemy obecnie, to tamten miecz i był jakimś totalnym szrotem.
  • 3
  • Odpowiedz
@kinkykylie: Perfumy prawdopodobnie mają popsute hitboxy, więc poleci jakiś patch na to. Tarcza jest overall OP przez ten nowy system ostrodrzew, z pomocą którego bardzo mocno skalują się wszystkie defensywne statystyki tak samo jak ofensywne. Dodając do tego talizmany defensywne jesteś praktycznie nieśmiertelny. W podstawce jeśli dobrze pamietam to nie było takiego hype na granie tarczami.
  • Odpowiedz
dlaczego FromSoftware dodaje do Elden Ringa mega przesadzone bronie


@kinkykylie: oni dodają broń znaną ze wcześniejszych gier, to po prostu fan-service, ten miecz "Sword of Night and Flame" to wariacja znanego z DS3 "Twin Princes' Greatsword, broń Dane'a Suchego Liścia to znana z DS2 kościana pięść itd. itp. Te rzeczy nie są OP, ani nawet "broken" bo to akurat zależy od builda, problemem jest znowu open world i fatalny balans
  • Odpowiedz
  • 1
@FPmaster: kurczę, nie chcę zabrzmieć jak boomer, ale mi jako staremu graczowi Soulsów, nie bardzo się podoba ten fakt, że teraz mamy nasrane w Eldenie tak wiele przedmiotów w eq. Trochę uratowało to wprowadzenie zakładki "ostatnio zdobytych". Odpaliłem gierę pierwszy raz od ponad roku i powiem ci, że zdobywając nowe przedmioty, często nawet za bardzo nie wiedziałem w jakiej zakładce ich szukać. No i w tym wszystkim te talizmany, których
  • Odpowiedz