Wpis z mikrobloga

#ksiazki #legimi #pytanie #technologia

Kobiety i ludzie!
Nie mam czytnika, ale czytam sobie książki z Legimi na komórce. Problem z tym, że ich apka jakoś mi nie odpowiada. Mam więc pytanie odnośnie korzystania z ich ebooków. Czy ktoś z Was wie, czy jest możliwość czytania książek stamtąd na innej aplikacji niż ta oficjalna? Zależy po prostu mi na tym, żeby móc czytać na mojej ulubionej apce. Focia dla atencji.
qeti - #ksiazki #legimi #pytanie #technologia

Kobiety i ludzie!
Nie mam czytnika, al...

źródło: 9155162494843832c91d825b487d062a

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
@qeti:

Czy ktoś z Was wie, czy jest możliwość czytania książek stamtąd na innej aplikacji niż ta oficjalna?

Nie ma. Ja czytam na tablecie na ich aplikacji, dla mnie ok.
  • Odpowiedz
@qeti: gdybys miał czytnik, to chyba można by spróbować pobrać ściągane przez aplikację ebooki i przerzucić gdzieś indziej, ebooki w legimi nie mają chyba jakichś super zabezpieczeń typu drm, to spakowane strony internetowe, samo legimi zabezpiecza te pliki chyba tylko indywidualnymi znakami wodnymi ze wskazaniem od kogo pochodzi ebook, zeby można było potem czlowieka ścignąć, no i to jest chyba jedyna metoda, bo legimi to wypożyczalnia, w której nie pobierasz
  • Odpowiedz
@qeti: Tak, ale na czytnikach PocketBook lub Kindle. W PocketBookach aplikacja Legimi pobiera plik, a potem się go czyta w czytnikowej aplikacji. Zaś w Kindle plik pobiera na czytnik aplikacja zainstalowana na kompie i w czytniku to już jak każdy inny e-book.
  • Odpowiedz
To dzicy chowani w domu o manierach post-pańszczyźnianych też czytają? Szkoda, że tresura nie objęła kursu savoir-vivre'u i interakcji z cywilizowanym społeczeństwem
  • Odpowiedz