Wpis z mikrobloga

@Gieekaa też mi się nie wydaje, by jakaś stereotypowa stara baba w ogóle ogarniała czym jest X i tak mocno się angażowała w dyskusję. Zdecydowana większość ludzi w tym wieku internet ogranicza tylko do facebooka, jeśli w ogóle z niego korzystają.
  • Odpowiedz
  • 9
też mi się nie wydaje, by jakaś stereotypowa stara baba w ogóle ogarniała czym jest X i tak mocno się angażowała w dyskusję. Zdecydowana większość ludzi w tym wieku internet ogranicza tylko do facebooka, jeśli w ogóle z niego korzystają.


@Mtsen: zdzowilbys sie, moj stary, turbo pisowiec, konto na X sobie jakos ogarnal. republika byla u niego wlaczona non stop
  • Odpowiedz
@Mtsen: @Agent007cm Nie bądźcie dziećmi, komputery są powszechnie dostępne od przeszło 30 lat. Więc wielu ludzi po siedemdziesiątce ogarnia nie tylko pocztę i worda, ale i media społecznościowe.
Zresztą kiedyś sam nauczyłem babcię jak miała 84 lata korzystać z internetu i fejsa.
  • Odpowiedz
@raul7788 to jest przykre w #!$%@?, że pani Filiks musi jeszcze walczyć z troll kontami albo ludźmi ze spranymi mózgami po śmierci syna. A to wszystko dlatego, że PiS pcha w to hajs, który kradł przez 8 lat
  • Odpowiedz
@justlooking5 też tak uważam dlatego matecki i ten głupi oskarek powinni zostać za to zaorani i wsadzeni do więzienia. Myślę że to nie pierwszy i nie ostatni post z którym niestety musi się użerać...
  • Odpowiedz