Wpis z mikrobloga

nastawione jest jedynie na siebie


@bluzgajacy: alez maja zasady. Pierwsza z nich to szacunek do samego siebie. Czasu i zdrowia nikt ci nie odda.
Żadne pokolenie nie jest nic winne poprzedniemu. 20 lat temu tak samo psioczono na dzisiejszych 40 latkow ktorych tak chwalisz.
  • Odpowiedz

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

Nawet jeden cieplaczek się przyłączył. Za 15 lat ci ludzie będą trzonem naszego społeczeństwa. niepokojące


@bluzgajacy: o niee, uśmiechnięta Polska, tylko nie to....
  • Odpowiedz
Za 15 lat ci ludzie będą trzonem naszego społeczeństwa.


@bluzgajacy: nie będą, bo wyjadą za granicę. Nikt nie będzie chciał żyć w kraju starych dziadów.

Życie w Polsce będzie wyglądało jak gra w Monopoly w której wszystkie nieruchomości już od startu są wykupione.
  • Odpowiedz
zobaczysz za 15 lat


@bluzgajacy: Znam z rodziny sporo dzieciaków 12-25 lat. I to normalni ludzie - całkowicie normalni. Chyba bardziej niż kiedyś bo cichsi i bardziej nieśmiali stonowani.
Jak ja byłem dzieckiem to masa #!$%@?ów była teraz internet wszystkich znormalizował i są jacyś podobni tacy.
  • Odpowiedz
@bluzgajacy: Każdy w ich wieku robił głupie rzeczy. Ci, co nie robili nie będą trzonem, będą ewentualnie przemykali się niewidoczni. Nie, żeby to miało jakąkolwiek wartość, ale taka prawda.
  • Odpowiedz
@flo0666: byłem na 100% pewien że będzie coś o Julkach z Mokebe, a to tylko zwykłe Julki normalnie tańczące, nuda. Gdyby to był powód do upadania społeczeństw to cywilizacja skończyłaby się po IIwś w momencie wynalezienia rockendrolla
  • Odpowiedz
@bluzgajacy 12 lat temu młodzież tańczyła harlem shake, a wcześniej też na pewno ludzie tańczyli różne pierdoły i nikt nie umarł, a cywilizacja dalej istnieje. wyjmij kija z tyłka zgredzie
  • Odpowiedz