Wpis z mikrobloga

@Umeraczyk: wg mnie to widowisko jest przereklamowane. Jedziesz na kilka dni, gdzie jest masa brudu, smrodu (kilka dni w upale robi swoje), tanich narkotyków i chorób wenerycznych, gdzie (jakby tego było mało) puszczają polskie reggae... serio ten "rock" w nazwie jest chyba tylko po to zeby dobrze to brzmialo. Może jak na taką duża imprezę jest w miarę bezpiecznie, ale jak dla mnie pozytywów jest za mało
  • Odpowiedz
@Umeraczyk: Był ino gościnnie. Mi by to nie przeszkadzało bo te live koncerty nawet spoko dla mnie brzmią. Ale to się nie wydarzy bo Podsiadło ma milion psychofanek ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@erhh1992: rozumiem że byłeś i wiesz ile jest brudu i smrodu? :D i że narokołyki są tanie? a choroby weneryczne atakują za każdego zarośla?
Bo żeby je złapać trzeba coś robić ;) same się nie przenoszą ;)
A czy polskie reagge jest w tym roku, nie zauważyłem chyba nic takiego w line up.

Łatwo ocenia się coś czego się nie widziało;)
  • Odpowiedz
@barto142: Rok temu spotkałem ludzi z warszawy, którzy obok nas się rozbijali. Trzeciego dnia byli w ciężkim szoku, że nikt im nie wciska lewicowej propagandy, a ogólnie jest spoko więc jednak kilkanaście lat propagandy i ewolucji festiwalu odciska swoje piętno.

@andrzej-sykstus-iwanski znowu pokojowy patrol na 100% ma jakiegos paladyna w namiocie i za niewielką opłatą udostępnią żebyś mógł mieć swój własny hiv
  • Odpowiedz