Wpis z mikrobloga

Gdzie kupujecie ubrania? Szukam jakichs w miarę tanich miejsc w stylu koszulka mniej niż 50, bluza około 100-120 buty może 200. Mam do wykorzystania sporo punktów ja mybenefit i stwierdziłem że zrobię jakieś zakupy większe i zastanawiam się gdzie najlepiej szukać. Takie zalando kojarzy mi się z większymi cenami niż h&m ale może jestem w błędzie. Kiedyś kilka lat temu zamawiałem z czegoś co się nazywało ozone i było bardzo tanio xD no ale pewnie są jakieś lepsze strony. Dzięki za każde polecenie #modameska #ubrania #przegryw
  • 8
  • Odpowiedz
@asdfqwerty123:

Na zalando szukaj sobie w promocjach czesto fajne rzeczy sa dosc tanie tylko problem czasem wystepuje z rozmiarami.
Koszulki jak chcesz zeby wyszly przystepnie cenowo to moze patrz na wielopaki typu 5 sztuk rozne kolory zeby tez nie wygladac ciagle tak samo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@qscc bez znaczenia jaki mają znaczek byle nie były dziurawe byleby się je dobrze nosiło. Obecnie mam w szafie te same ubrania które miałem kilka lat temu więc jakakolwiej zmiana to już dużo
  • Odpowiedz
@asdfqwerty123: Mało, ale pomyśl może oprócz butów o lumpie. Za około 150 złotych masz jeansy Lee jak przyjedziesz na dostawę, t-shirt prosty z 4 sztuki, bluza Adidas i pewnie z 2 koszule jakiegoś Dżordza-Dżordzyka jak go nazywam, czyli firmy George niezłe są. A buty memphis będziesz spokojnie miał, a resztę co zostanie w klapki z biedronki na lato wydasz;)
  • Odpowiedz
  • 0
@Sylwiusz89 już kupiłem na H&M były ogromne promocje rzędu spodni za 40zl albo bluz za 50 a lump odpada bo nie jestem w stanie w lumpeksie zrealizować kodu z mybenefit a to było w tym przypadku kluczowe ale dzięki za polecenie ogólnie gdybym miał kupić ubrania typowo za swoje pieniądze to pewnie szukałabym na jakimś vinted bo po lumpacj chodzić by mi się nie chciało ( ͡º ͜ʖ͡
  • Odpowiedz