Wpis z mikrobloga

@Kamero:
Poczekaj na większe szkody teraz mogą spaść i odbić. Jeszcze nie ta cena żeby śmiało w to wchodzić all in, niebawem się okaże

Lepiej w stadiony jak LiveNation (w 2022 dały mi parę groszy zarobić) klient jest już wydrenowany i maksymalnie zadłużony 1 na 7 z pokolenia Z już ma maksa na debetowych kartach także kto będzie płacił za koncerty tych celebrytów po 1000 dolców za bilet? Tak postępowali jeszcze niedawno jak nasłuchali się że jest cacy, bo inflacja spadała znacząco z 8 z hakiem do 3 z hakiem (ale tylko na papierku, bo społeczeństwu w ogóle się nie żyje lepiej, to samo ma miejsce u nas. Czy jedzenie jest tańsze? energia? benzyna? samochody? raty? stopy procentowe mniejsze ?- gdzie to bardzo dokucza gospodarce, dach nad głową? NIE)
Nasłuchali się bredni że jest oki będzie kilka obniżek stóp procentowych w tym roku a to już mówili jakoś w grudniu 2023-styczniu 2024, póki co nie było żadnej (i bardzo dobrze bo to tylko dolanie oliwy do ognia)
A jeśli będzie to tylko ze złych powodów aby ratować gospodarkę - z resztą nawet ostatnio nawet Powell o tym mówił że nie chcą się z tym spieszyć żeby nie zaczynać swojej roboty od nowa - swoją drogą mógł się w ogóle nie odzywać z tymi obniżkami to tylko ruszył gospodarkę a ludzie zaczęli znowu wrzucać
  • Odpowiedz
@golomb13:
To sobie wejdź na moje bio i zobacz co tam jest napisane - jest tam również link do mojego kanału na YouTubie
Nie mam dostępu do mojego starego konta, nie sposób je odzyskać.
  • Odpowiedz
@golomb13 w dołku bessy 2 lata temu pisał to samo, ze zaraz wielka recesja i krach na giełdzie a wyszła z tego mega hossa na szerokim rynku, małpa dalej bredzi, z nadzieja, ze wreszcie trafi
  • Odpowiedz
@Kamero: ogólnie rozkminialem temat tego Sohu, śmierdzi mi to grubo. Z najgorszych opcji, to jest to jakiś shell company który chce wydymać VC na hajs - a takie coś jest indykatorem bańki.

Bo to że sobie Asica zrobili to nic nie znaczy, asici do kopania btc już teraz mają wydajności jak rtxy (w dużym uproszczeniu) - widzisz gdzieś jakieś guangzhou lc przebijające kapitalizację nvidii?
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
@Przegrywek123: W sumie to myślałem bardziej ogólnie o dużej firmie, która zdecyduje się na inną architekturę, a jej popyt wystrzeli, ale po zastanowieniu się, to nie widzę powodu aby nvidia przestała się ekspandować, więc w takim przypadku pewnie by po prostu wykupiła firmę/zaczęli produkować nowe technologie, bo fundusze mają xD
  • Odpowiedz