Wpis z mikrobloga

@kawoczeko: Odpuszczam sobie kawę na jakiś czas,to nie na moje serce i ciśnienie. Ostatnio jak sobie trzasnęłam kawę ,to nie umiałam dojść do siebie do 19 ;p Zamierzam zrobić porządek w szafie i jak to mi się uda to będę zadowolona ; )
@kawoczeko: U mnie pogoda zaczęła się psuć jak zacząłem wolny tydzień i trwa do teraz więc zrezygnowałem z mycia auta mimo tego że wziąłem wypłatę dzisiaj i miałem taki zamiar, bo wygląda tragicznie tym bardziej że sąsiad robił docieplenie i wszystko poleciało na moje autko :P wczoraj lało jak z cebra dzisiaj też raz kropi, raz wieje nie wiadomo co to będzie :D więc stopuję :P
@BelleDeJour: Trzeba mieć staż do tego wprawę i takie tam ;) ja pracowałem przed tym na BP około roku czasu, bo tam brakowało akurat ludzi, ale przeszedłem na Orlen bo jest dużo lepiej, może więcej pracy i więcej na głowie do tego zamieszanie bo ludzi zawsze na stacje masa przyjeżdża ale kasa na czas, wszystko zgodnie z przepisami, dużo bym opowiadał, ale jest o niebo lepiej niż w innych stacjach, w