Wpis z mikrobloga

Siemka, raz w roku łapie mnie na zagranie w #citiesskylines 1 i chciałem za tym podejściem przejść grę raz a porządnie do końca tylko k---a zawsze są jakieś problemy, o ile już ogarnąłem jak sobie mniej więcej radzić z falą zgonów w środku rozgrywki, to tak w end gamie jest masakra z wieloma rzeczami, śmieci w c--j, fal zgonów nie ma ale i tak dużo nieboszczyków do odebrania a mimo że mam krematoriów w c--j i są na zielonym pasku to wciąż nie wyrabiają. Ogólnie nie wiem czemu zawsze w middle gamie potrafię mieć przychody 20k a w end gamie mi to spada w okolice 10 i są powyższe problemy (pewnie przez to że muszę stawiać w c--j spalarni i krematoriów) Jak to ogarnąć wszystko, jakieś tipy? Korków nie mam, a jak już to są małe, są dworce towarowe jak i porty przeładunkowe. Dodam że gram na gołej podstawce, chcę ją najpierw wymaxować zanim się pobawię w jakieś DLC, modów nie używam z natury chociaż wiem że w takiej grze to grzech
#gry #grykomputerowe
TheFlashes - Siemka, raz w roku łapie mnie na zagranie w #citiesskylines 1 i chciałem...

źródło: 20240629192122_1

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach