Wpis z mikrobloga

#emigracja #holandia #pracbaza #praca
Aktualizacja po trzech tygodniach na magazynie w Holandii.
Ogólnie jest spoko. Praca może być, w tym tygodniu 44h przerobione więc też gituwa. Humor też gituwa.
A co do lokacji to całkiem fajnie. Naczytałem się wcześniej w necie że gdziekolwiek się pojedzie to patologia i nie warto się w to pchać, a tu gdzie trafiłem to mi się podoba. Mamy siłkę, małą kawiarnię, miejsca na grilla i sporo trawy i ławek gdzie można posiedzieć. Często ktoś sam zagaduje i można się czegoś nowego dowiedzieć. Łatwo się tu poznaje ludzi z różnych krajów, w szczególności Hiszpanów XD u siebie w pracy naliczyłem z 10 narodowości, ale to pewnie jeszcze nie wszystkie XD Póki co z wyjazdu jestem zadowolony. Do pełni szczęścia brakuje mi jeszcze dobrego kebsa, testowałem dwa i były średnie, ale jest jeszcze kilka innych XD a i ogólnie całkiem tu ładnie, typowy widok z losowej uliczki w mieście
Toshikate - #emigracja #holandia #pracbaza #praca 
Aktualizacja po trzech tygodniach ...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • 1
@cotozazycie po angielsku gadam na spokojnie, jestem tu dopiero 3 tygodnie także nauki niderlandzkiego nie rozważałem bo nie wiem ile czasu tu zostanę. O Norwegii nie myślałem nigdy, ale może w przyszłości rozważę
  • Odpowiedz